Ağrı Tutak SYDV Personel Alımı Gerçekleştiriyor!

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel eksikliğini karşılamak üzere Ağrı Tutak ilçesine kamu personeli alımı gerçekleştirecek. İşte detaylar.

Ağrı Tutak SYDV Personel Alımı Gerçekleştiriyor!

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı gerçekleştiriyor. Ağrı Tutak ilçesindeki Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak üzere 1 kişilik boş kadro ile Sosyal yardım ve İnceleme Görevlisi alımı gerçekleştirecek. Adaylar belirsiz süreli çalışacak olup, başvurularını en geç 27 Ekim 2017 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar aşağıdaki şartları taşımaları durumunda başvurularını gerçekleştirebilirler.

GENEL BİLGİLER:

Bilgisayar sertifikasına sahip, Word, Excel, PowerPoint vb. temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilmek, Üniversitelerin 4 yıllık Sosyoloji, Psikoloji bölümlerinden mezun olmak , En az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak.

1) Üniversitelerin Psikoloji, Sosyoloji bölümü mezunu olmak,

2) Sosyal iletişim becerisine sahip olmak,

3) Word, Excel, PowerPoint vb. temel bilgisayar programlarını iyi düzeyde kullanabilmek,

4) B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak,

5) Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı, vücut sakatlığı ve özrü bulunmamak,

6) Vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerine engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmamak.

8) Tutak ilçesinde ikamet etmeyi kabul ve taahhüt etmek.

9) Bayan olmak.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE