Adana Seyhan SYDV Personel Alımı

Adana Seyhan SYDV Personel Alımı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor

Adana Seyhan SYDV Personel Alımı

Adana Seyhan SYDV Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Personel alımı yapıyor. SYDV Adana Seyhan ilçesinde bünyesine dahil etmek üzere, belirsiz süreli çalışacak 1 adet Bayan Büro Görevlisi, 2 adet Erkek Büro Görevlisi ve 1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olmak üzere toplamda 4 adet Personel alacaktır. Sizde Adana Seyhan ilçesi SYDV ailesine katılmak için, alt kısımda verilmiş olan, genel niteliklere, özel şartlara, başvuru bilgilerine ve genel bilgilere ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz.

Büro Görevlisi: Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı Son 6 aydır Adana İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak Büro işlerini yapabilecek düzeyde bilgisayar bilgisine sahip olmak Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi: İlahiyat Fakültesi  Aday vakfın bulunduğu il sınırları içinde ikamet ediyor olmalı İlahiyat Fükültesi Mezunu olmak Son 6 aydır Adana İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE