Çivril Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı

Çivril Belediyesi personel alımı gerçekleştiriyor. Çivril Belediyesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 3 adet Sözleşmeli personel alacak. Sizde Çivril Belediyesi ailesine katılmak için haberin devamını inceleyiniz.

Çivril Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı
Çivril Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı
Çivril Belediyesi personel alımı gerçekleştiriyor. Çivril Belediyesi bünyesinin personel ihtiyacını karşılamak üzere 3 adet Sözleşmeli personel alacak. Sizde Çivril Belediyesi​ ailesine katılmak için haberin devamını inceleyiniz.
Çivril Belediyesi 11 Ocak 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki çalışan eksikliğini tamamlamak üzere farklı niteliklerde toplamda 3 adet Sözleşmeli personel alacak. Alınacak olan personeller tam zamanlı çalışacaktır. Aranan şartlar, kadrolar ve başvuru bilgileri şöyledir:
KADROLAR: 
 - Fakültelerin Mimarlık Bölümünden Mezun Olmak şartı ile 1 adet Mimar,
 - Ziraat Fakültesi Mezun Olmak şartı ile 1 adet Ziraat Mühendisi,
 - Hukuk Fakültesi Mezunu Olmak şartı ile 1 adet Avukat, 
GENEL ŞARTLAR:
     - Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek olan herhangi bir sağlık durumuna sahip olmayan adaylar,
     - 657 Sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesinde yer alan şartları taşıyan adaylar,
     - Görevinin gerektirdiği programların teknik bilgisine sahip olan adaylar,
     - Başka bir kamu kurumunda zorunlu çalışma hükümlülüğüne sahip olmayan adaylar,
     - -Mimarlık ve Ziraat Mühendisi kadrolarına başvuracak olanların iş deneyimi olması, Avukatlık kadrosu için başvuracak olanların ise 5 yıl avukatlık deneyimi olacaktır. 
BAŞVURULAR:
Başvuruda bulunacak olan adaylar, 18 Ocak 2016 tarihi ile 22 Ocak 2016 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular, Çivril Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları Müdürlüğüne şahsen müracaat edeceklerdir.(Üçüncü şahıslar elirle,posta ve e-mail yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.) Gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilen adayların sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz.Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir.Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler.
Güncelleme Tarihi: 09 Kasım 2016, 21:18

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE