Yargıtay 151 Mübaşir, Hizmetli , Güvenlik Alımı Hakkında Duyuru! Sınav Sonuçları Belli Oldu!

Yargıtay Başkanlığı 151 Personel alımı hakkında duyuru geldi. Yazılı sınav sonuçları açıklanmış olup sözlü sınava katılacak adaylar duyuruldu.

Yargıtay 151 Mübaşir, Hizmetli , Güvenlik Alımı Hakkında Duyuru! Sınav Sonuçları Belli Oldu!

Yargıtay Başkanlığı personel alımı hakkında duyuru yayımlandı. Geçtiğimiz günlerde yayımladığı Kamu Personeli alımı ilanına göre farklı alanlarda olmak üzere 151 personel alımı yapılacağı bildirilmişti. Söz konusu ilan için başvuru sonuçları 20 Eylül 2022 tarihinde duyurulmuştu ve yazılı sınavlara katılan adaylar için de sonuçlar duyuruldu.

Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı!

Yargıtay Başkanlığı 151 kamu personeli alımı için yazılı sınavlara katılan adaylar için duyuru yayımlandı. Yargıtay Vaşkanlığı, 6 Teknisyen (Mobilya Dekorasyon), 1 Mütercim –Tercüman (İngilizce), 10 Şoför, 60 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 10 Mübaşir, 4 Teknisyen (İnşaat), 60 Hizmetli alımı için yapılan yazılı sınav sonuçları 28 Eyül 2022 tarihi ile duyuruldu. Buna göre aşağıdaki bağlantı yardımı ile sonuçlara ulaşabileceksiniz.

YAZILI SINAV SONUÇ SORGULAMA EKRANI: https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr/

Sözlü Sınav tarihleri Belli Oldu!

Yargıtay Başkanlığından 28 Eylül 2022 tarihi ile gelen duyuruya göre Sözlü Sınav Tarihi, Saati ve Yer Bilgisi açıklandı. Adaylar ilgili sorgulama ekranından tüm bilgilere ulaşabilirler.

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2022, 23:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Tevfik
Tevfik - 1 yıl Önce

Mübaşir oldum.

Müslüm ileri
Müslüm ileri - 1 yıl Önce

gündüz Gece Bekçisi tek vardiya olan ve kozmetik parfüm tek vardiya olan fabrikalar aramanızı bekliyorum..

Mehmet
Mehmet - 1 yıl Önce

Tevfik bey acaba kpss puanınız kaçtı