Üniversite 60 KPSS İle 17 Güvenlik, Temizlik ve Büro Personeli Alımı - En Az Lise

Üniversite bünyesine farklı kadrolarda 17 sözleşmeli personel alımı yapacak. En Az Lise ve 60 KPSS İle Kontenjanlar nelerdir?

Üniversite  60 KPSS İle 17  Güvenlik, Temizlik ve Büro Personeli Alımı - En Az Lise

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi personel alımı için remsi gazetede 9 Ocak 2023 tarihli ilan yayımladı. Az Önce gelen ilana göre Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi 657 sayıl ıdwevlet memurları kanunun 4/B fıkrasına göre sözleşmeli perosnel alacak. Alımlar KPSS Puan sırası şile gerçekleştirilecek olup Taban 60 KPSS Puan şartı yer almaktadşr.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Lise Mezunu: 1 Teknisyen, 2 Temizlik Personeli, 5 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ( 3 Erkek ve 2 Kadın )

Ön Lisans Mezunu: 2 Tekniker, 

Lisans Mezunu: 1 Mühendis,  6 Büro Personeli, 

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar

Adaykardan genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Ayrıca 2022 yılında yapılmış olan KPSS'den lise için p94, Ön Lisnas için P93 ve Lisans için P3p uan türünden en az 60 puan almış olmak gereklidir. 

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversite personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi ile başlamış olup en geç 15 gün içerisinde yapılmış olması gereklidir.

Başvuru Tarihleri: 9 - 23 Ocak 2022

Başvuru Adresi: Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi, Personel Daire Başkanlığı, Kestel Mahallesi Üniversite Caddesi No: 80 Alanya/ANTALYA

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
uysal kahyalar 008
uysal kahyalar 008 - 5 ay Önce

arkadaşlar alanya turizm bölgesi bu yüzden kiralar inanılmaz yüksek alanyada çalışan bütün memurlar buradan kaçmanın derdinde, turizm bölgesi olduğu için hayat ve kiralar çok yüksek

Bir öğretmen
Bir öğretmen - 5 ay Önce

Türkçe Öğretmenliği lisans programı bitirmiş bir öğretmenden "Diksiyon Eğitimi ve Beden Dili Sertifikası" istemek kadar saçma bir başvuru şartı olamaz. İnsanlar 4 yıl eğitim alıyor ve bu insan kaynaklarını halâ ikna edemiyoruz ya da direkt şöyle diyeyim bu kontenjanları kim için açtınız? O şartları koyarken lütfen beyninizi çalıştırın, beyin düşünmek için ideal bir organ.
Eminim ki bu sertifkaların tek mantığı insanları mecburiyetle bu belgeleri almaya zorlamak ve para kazanmak. Ne ahlak kalmış ne planlı düzenleme var ne de denetleme mekanızması doğru düzgün çalışıyor. Tarafsız bir şekilde berbat bir halde olduğumuzu söyleyebilirim.

Koray uras Başkan
Koray uras Başkan - 5 ay Önce

Koray uras Başkan kpss