Ticaret Bakanlığı Muayene ve Muhafaza Memuru Alımı Hakkında Duyuru

Ticaret Bakanlığı memur alımı hakkında duyuru yayımlayarak Kura sonuçlarını açıkladı. 795 memur alımı hakkında detaylar haberde.

Ticaret Bakanlığı Muayene ve Muhafaza Memuru Alımı Hakkında Duyuru

Ticaret Bakanlığı tarafından az önce gelen duyuruya göre Memur Alımı için kura çekimi sonuçları açıklandı. Geçtiğimiz günlerde başvuruları alınan Gümrük ve Muhafaza Memuru ile Muayene Memuru adayları hakkında bakanlıktan duyuru gelerek sonuçların açıklandığı bildirildi.

Sözleşmeli Muayene Memuru Ve Sözleşmeli Gümrük Muhafaza Memuru Alımı Sonuçları

Bakanlıktan az önce gelen duyuruya göre 795 memur adayının kura sonuçları açıklandı. Bu bağlamda Atama onayları bilahare duyurulacak olup adaylar atama onaylarının Bakanlığımız web sayfasından yayımlanmasına müteakip tebligatları beklemeksizin kimlik belgeleri ile görev yerlerine gidip başlayış yapabilecektir.

795 Memur Atama Duyurusu:

Ticaet Bakanlığı duyurusuna göre 720 Sözleşmeli Gümrük Muhafaza Memuru adayı için kura sonuçları duyuruldu. Öte yandan 75 Muayene memuru ataması için sonuçlar açıklandı.

Feragat Dilekçesi Gönderilecek!

Sonuçları açıklanan adayların ataması yapılacak. Feragat edecek olan adaylar en geç 10 Aralık 2021 tarihine kadar feragat dilekçesini doldurarak Dilekçey imzalayıp aşağıdaki adrese göndermeleri gereklidir.

Yedek Adaylar Ne Zaman Belli Olacak?

Ticaret Bakanlığı Muhafaza Memuru ve Muayene memuru için asıl sonuçları duyurmuş olup yedek adaylar için sonuçları ilerleyen günlerde bakanlığın sitesinden açıklayacağını bildirdi.

Sözleşmeli Muayene Memuru kura sonuçları için tıklayınız…

Sözleşmeli Gümrük Muhafaza Memuru kura sonuçları için tıklayınız…

Örnek Feragat Dilekçesi için tıklayınız…

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2021, 22:48
YORUM EKLE