Marmara Üniversitesi Yüksek Maaş İle Sözleşmeli Personel Alacak!

Marmara Üniversitesi personel alımı için ilan yayımladı. Yayımlanan ilana göre sözleşmeli olarak yüksek maaş ile Bilişim Personeli alımı yapılacak. İşte ilanın detayları.

Marmara Üniversitesi Yüksek Maaş İle Sözleşmeli Personel Alacak!

Marmara Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı yapacak. Resmi Gazetede 25 ocak 2021 tarihi ile yayımlanan ilana göre Marmara Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığına tam zamanlı olarak çalışacak sözleşmeli Bilişim Personeli alımı yapılacak. Bu yönde toplamda 3 kişilik kadro ile KPSS ve YDS puanı ile personel alımları, Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı ve Yazılım Geliştirme Uzmanı alımı yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Marmara Üniversitesi perosnel alımı için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Ayrıca Bilişim Personeli alımı için KPSS'den P3 puan türünden en az 70 puan almış ve Yabancı dil sınavından İngilizce dilinden puan almış olmak gerekmektedir.

Ayrıca KPSS puanı olmayan adaylarda başvuru yapabilecek. Ancak KPSS Puanı 70 olarak ele alınarak YDS Puanı 0 olarak ele alınacaktır.

Eğitim olarak ise, Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekmektedir.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Marmara Üniversitesine personel alımı için başvurular 25 ocak 2021 tarihi ile başladı. Adaylar başvurularını en geç 15 gün içerisinde yani 08 Şubat 2021 tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir. İlana Başvurular istenen belgeler ile birlikte T.C. Marmara Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na başvurmaları gerekmektedir.

İlan hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Buraya Tıklayınız.

YORUM EKLE