KSBÜ Sözleşmeli Personel Alımı İlanı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Fakrlı 4 alanda 11 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Şartlar nelerdir?

KSBÜ Sözleşmeli Personel Alımı İlanı - Lise, Ön Lisans ve Lisans

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Bu kapsamda KSBÜ 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere 4/B sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. Alımlarda herhangi bir Mülakat yapılmaksızın 11 Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecektir. Peki adaylardan aranan şartlar nelerdir? Başvurular ne zaman yapılacak?

Mezuniyete Göre Kontenjan Bilgisi Nedir?

Lise Mezunu: 3 Destek Personeli (Erkek)

Ön Lisans Mezunu: 6 Büro Personeli

Lisans Mezunu: 1 Hemşire, 1 Mühendis

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

KSBÜ sözleşmeli personel alımı için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek daylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" gibi şartlar aranacaktır.

KPSS Şartı Nedir?

Adayların 2022 yılında yapılmış olan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 50, 60 veya 70 puan almış olmak gereklidir.

Özel Başvuru Şartları Nedir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

KSBÜ personel alımı başvurusu 17 YTemmuz 2023 tarihi ile başlamış olup en geç 31 Temmuz 2023 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Bu kapsamda başvurular sadece " Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı Alipaşa Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı No:22 Merkez / Kütahya " adresi üzerimden yapılacak.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE