Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi 46 Personel Alımı Sonuçları ve KPSS Puan?

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi en az lise mezunu 46 personel alımı yapıyor. Başvurularda atık sona geldik. Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi 46 Personel Alımı Sonuçları ve KPSS Puan?

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi personel alımı yapıyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan Personel alımı ilanına göre 657 Sayıl ıDevlet memurları kanunu kapsamında 4/B personel alımı gerçekleştirilecek. Başvurularda artık sona gelindi. Peki başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? 

46 Personel Alımı Kontenjanları Nelerdir?

Kahramanmaraş İstiklal Üniversitesi en az lise mezunu adaylar içerisinden " 5 Teknisyen, 11 Destek Personeli, 4 Şoför, 24 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 1 Tekniker, 1 Mühendis " alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru Süreci Sona Eriyor?

Üniversiteye personel alımı için başvurular 8 Haziran 2023 tarih ile 22 Haziran 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Bu kapsamda en geç 22 Haziran 2023 tarihine kadar sadece online olarak başvuru yapılacaktır.

İLANIN DETAYLARI: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/istiklal-universitesi-46-sozlesmeli-personel-alimi-lise-on-lisans-h44571.html

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılıyor!

Üniversiteye personel alımı başvuruları KPSS Puanı ile gerçekleştirilmiş olup değerlendirmelerde KPSS puanı yüksek olan adaylar seçilecektir. Bu kapsamda 46 kişi ASİL aday seçilecektir. Bu kapsamda herhangi bir Mülakat yapılmayacaktır.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

Başvurular en geç 22 Haziran 2023 tarihine kadar yapılacak olup en geç 15 gün içerisinde açıklanması bekleniyor. Adaylar sonuçlarına Üniversite resmi internet adresi üzerinden gerçekleştirilecektir.

YORUM EKLE