Jandarma Sözleşmeli Personel Alımı Hakkında Duyurusu Yaptı!

Jandarma Genel Komutanlığı personel alımı hakkında sınav çağrısı hakkında duyuru yaptı. Adaylar Sözleşmeli personel sonuçlarına haberdeki ekrandan ulaşabilecekler.

Jandarma Sözleşmeli Personel Alımı Hakkında Duyurusu Yaptı!

Jandarma Genel Komutanlığı personel alımı ilanı yayımlamıştı. Az Önce gelmiş olan duyuruya göre Jandarma Genel Komutanlığı Resmi İnternet adresi üzerinde Sözleşmeli perosnel alımı sonuçları açıklandı.

Jandarma Personel Alımı Sonuçları Açıklandı!

Jandarma Genel Komutanlığı sözleşmel personel alımı hakkında gelmiş olan duyuruya göre geçtiğimiz günlerde başvurusu alınmı olan Bilişim Personeline ilişkin sonuçlar açıklanmıştır.

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapıldı?

Jandarma Sözleşmeli Personel alımları KPSS Puanı ile veya KPSS siz gerçekleştirilmişti. Başvurularda Hem KPSS ve Hem de YDS puanı aranmakta olup Başvuru değerlendirmesinde de KPSS Puanının %70 i ve YDS Puanının %30 u ele alınarak yapılan sıralamaya değerlendirme gerçekleştirilmiştir.

Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Jandarma Genel Komutanlığı bünyesine istihdam edilmek üzere toplmda 16 kişilik kadro için yayımladığı ilana göre " 1 Ağ ve Son Kullanıcı Güvenliği Uzmanı, 10 Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Veri Tabanı Yönetim Uzmanı, 1 DevOps Uzmanı, 2 Elektronik, Haberleşme ve Güvenlik Uzmanı, 1 Bilişim Sistemleri Uzmanı " alımı gerçekleştirecektir.

SORGULAMA EKRANI BURADA

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2023, 15:52
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nebi yıldız
Nebi yıldız - 12 ay Önce

Merhaba , iyi günler
2019/1 jandarma uzman erbaş alımına başvuru yapmış bulunmaktayız , 1/2/3 gruplar halinle çağrıldık , 4 grup beklemesindeyiz , jandarma resmî sitesinde ek klavuz da bahsettiği gibi başvuru yapan herkes mülakata girmeye hak kazanmıştır yazılı duyuru da , 21 Ocak 2021 tarihinde jandarma sahil güvenlik akademisi resmî sitesinde uzman alımı başlayacaktır , bu doğrultu da 2019/1 4.grup beklemesinde olan ben ve diğer arkadaşlarımız sınava çağrılacakmıyız ?
Yaklaşık 3. yıldır beklemekte olduğumuz Jandarma Uzman Erbaş 4. Grup haklarımızın taraflarına bilgi verilmesini, ayrıca mağduriyetimizin giderilmesi için tarafımıza açıklama yapılmasını ve hakkımız olan sınav çağrılarının yapılması konusunda desteklerinizi bekler, gereğinin yapılmasını arz ederim.
Saygılarımla.