Jandarma Sözleşmeli Personel Alımı Hakkında Duyurusu Yaptı!

Jandarma Genel Komutanlığı personel alımı hakkında sınav çağrısı hakkında duyuru yaptı. Adaylar Sözleşmeli personel sonuçlarına haberdeki ekrandan ulaşabilecekler.

Jandarma Sözleşmeli Personel Alımı Hakkında Duyurusu Yaptı!

Jandarma Genel Komutanlığı personel alımı ilanı yayımlamıştı. Az Önce gelmiş olan duyuruya göre Jandarma Genel Komutanlığı Resmi İnternet adresi üzerinde Sözleşmeli perosnel temini sınav çağrısı yapıldı.

Jandarma Personel Alımı Sonuçları Açıklandı!

Söz konusu yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Jandarma Genel Komutanlığı bilişim personeli alımı gerçekleştirecek. Buna göre 7 yazılım Geliştirme Uzmanı, 2 Elektronik Haberleşme ve Güvenlik Uzmanı alımı gerçekleştirecek.

Sınav Çağrısı Duyurusu Geldi!

Jandarma Genel Komutanlığı 21 Haziran 2022 tarihi ile yayımlanan personel alımı duyurusuna göre Sözleşmeli Bilişim personel sınav çağrısı yapıldı. İşte ilgili duyuru:

SORGULAMA EKRANI BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nebi yıldız
Nebi yıldız - 6 ay Önce

Merhaba , iyi günler
2019/1 jandarma uzman erbaş alımına başvuru yapmış bulunmaktayız , 1/2/3 gruplar halinle çağrıldık , 4 grup beklemesindeyiz , jandarma resmî sitesinde ek klavuz da bahsettiği gibi başvuru yapan herkes mülakata girmeye hak kazanmıştır yazılı duyuru da , 21 Ocak 2021 tarihinde jandarma sahil güvenlik akademisi resmî sitesinde uzman alımı başlayacaktır , bu doğrultu da 2019/1 4.grup beklemesinde olan ben ve diğer arkadaşlarımız sınava çağrılacakmıyız ?
Yaklaşık 3. yıldır beklemekte olduğumuz Jandarma Uzman Erbaş 4. Grup haklarımızın taraflarına bilgi verilmesini, ayrıca mağduriyetimizin giderilmesi için tarafımıza açıklama yapılmasını ve hakkımız olan sınav çağrılarının yapılması konusunda desteklerinizi bekler, gereğinin yapılmasını arz ederim.
Saygılarımla.