İzmir Bakırçay Üniversitesi Lise Mezunu 15 Personel Alımı Yapılacak!

İzmir Bakırçay Üniversitesi personel alımı için ilan yayımladı. Lise mezunu 5 farklı meslekte 15 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Şartlar nelerdir?

İzmir Bakırçay Üniversitesi Lise Mezunu 15 Personel Alımı Yapılacak!

İzmir Bakırçay Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı yayımladı. Üniversite bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı mesleklerde olmak üzere alım yapılacak. En Az lise mezunu personel alımı için adaylardan aranan başvuru şartları ve kontenjan dağılımını sizlerle paylaşıyoruz.

Alım Yapılacak Kadrolar Nelerdir?

  • 4 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,
  • 8 Büro Personeli,
  • 1 Şoför,
  • 2 Temizlik Görevlisi,
  • 1 Bakım onarım Personeli,

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

İzmir Bakırçay Üniversitesi KPSS Puanı ile personel alımı yapacak. Genel olarak ise 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacaktır. Buna göre " Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak" şartları aranacaktır.

KPSS Olarak ise 2020 yılında yapılmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavından lise için P94, Ön Lisans için p93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı aranacaktır. Ayrıca herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak gerekmektedir.

Başvurular ne Zaman Yapılacak?

İzmir Bakırçay Üniversitesi personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi olan 4 temmuz 2022 tarihi ile başlayacak olup en geç 15 gün içerisinde yani 20 temmuz 2022 tarihine kadar başvuruların gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Başvurular istenen belgelerle birlikte şahsen yapılacak.

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2022, 10:10
YORUM EKLE