İstanbul Medeniyet Üniversitesi 34 Personel Alımı İlanı En Az Lise Mezunu

İstanbul Medeniyet Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. 34 Sözleşmeli Personel Alımı için Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek.

İstanbul Medeniyet Üniversitesi 34 Personel Alımı İlanı En Az Lise Mezunu

İstanbul Medeniyet Üniversitesi perosnel alımı için Resmi Gazetede ilan yayımladı. 31 Mayıs 2022 tarihi ile gelmiş olan personel alımı ilanına göre İstanbul Medeniyet Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 34 kişilik boş kadro ile sözleşmeli personel alımı yapacağını bildirdi. Bu kapsamda Üniversite en az lise mezunu ve 60 KPSS Puanı ile sözleşmeli personel alacak. 

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Lise Mezunu: 4 Teknisyen, 2 Hemşire

Ön Lisans Mezunu: 8 Büro Personeli, 6 Sağlık Teknikeri

Lisans Mezunu: 5 Büro Personeli, 1 Kütüphaneci, 5 Mühendis, 2 Mühendis

Kimler Başvuru Yapabilecek?

İstanbul Medeniyet Üniversitesi sözlşemeli personel alımları 657 Sayılı Devlet memurları kanununa göre 4/B olarak yapılacak. Bu kapsamda adayların öncelikle 2020 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmaları gereklidir. 

Genel olarak ise " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" gibi şartlar aranacak.

Öte yandan yaş şartı olarak 40 yaşından büyük olmamak ve Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak gerekmektedir. Eğitim şartı olarak ise;

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniersite personel alımı için adayların belirtilen nitelikleri sağlıyor olmaları durumunda başvurularına ilanın yayım tarihi olan 31 Mayıs 2022 ile başlayabilecekler. Adaylara başvuru için 15 günlük süre verilecek olup istenen belgeleri sağlıyor olmaları durumunda şahsen üniversiteye yapmaları gereklidir.

Başvuru Tarihi: 31 Mayıs - 14 Haziran 2022

Başvuru Adresi: İstanbul Medeniyet Üniversitesi Rektörlüğü Kuzey Yerleşkesi Kütüphane Binası, Ünalan Mahallesi, Ünalan Sokak D-100 Karayolu Yanyol 34700 Üsküdar/İstanbul

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
keşke memur olsam
keşke memur olsam - 2 yıl Önce

keşeeeeeeeeeeeeeeeee