İŞKUR Mülakatsız 125 Kamu Personeli Alımı Hakkında Duyuru!

İŞKUR Personel alımı hakkında duyuru yayımladı. Mülakatsız 125 Büro Personeli alımı hakkında duyuru geldi. Değerlendirme sonuçları açıklandı.

İŞKUR Mülakatsız 125 Kamu Personeli Alımı Hakkında Duyuru!

İŞKUR Personel alımı hakkında duyuru yayımlandı. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan 125 Sözleşmeli Personel alımı hakkında duyuru yayımlandı. Ön Değerlendirme sürecine katılan adaylar için sonuçlar açıklanmıştır. Adaylar haberimizi devamından sonuçlarına ulaşabilecekler

125 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılıyor!

İŞKUR tarafından 30 Nisan 2023 tarihi ile yayımlanarak başvurusu başlamış olan İŞKUR Sözleşmeli Büro personeli alımı başvuruları 22 Mayıs 2023 tarihine kadar gerçekleştiren adaylar içerisinden " Ağrı, Amasya, Artvin, Aydın, Bilecik, Bitlis, Bursa, Düzce, Erzincan, Gaziantep, Hakkari, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kars, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Manisa,   Muğla, Niğde, Rize, Şırnak, Tekirdağ, Yozgat " illerinde 125 Sözleşmeli Büro Personeli alımı yapılacak.

Mülakatsız Atama Yapıldı!

İŞKUR Sözelşmeli Büro personeli alımı kapsamında adaylardan KPSS Şartı istenmekte olup Herhangi bir Mülakat yapılmaksızın en yüksek puandan en düşük puana kadar yapılmış olan Sıralama ile adaylar belirlenmiştir.

Ön Değerlendirme Sonuçları Açıklandı!

İŞKUR taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4 üncü maddesinin (B) fıkrası ile Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar’ın Ek 2’nci maddesinin (b) fıkrası kapsamında istihdam edilmek üzere, 125 Sözleşmeli Büro Personeli alımına Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi Başkanlığı (CBİKO) aracılığıyla Kariyer Kapısı üzerinden online olarak başvuran ve ilanda belirtilen başvuru şartlarını taşıyan adaylardan KPSS (B) grubu puan sıralaması ve tercihleri esas alınarak en yüksek puandan başlamak suretiyle ön değerlendirme işlemleri yapılmıştır. Başvuru yapan tüm adaylar Cumhurbaşkanlığı Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden ön değerlendirme sonuçlarını görüntüleyebilmektedir.

İtiraz İşlemleri Başladı!

Adaylar ön değerlendirme sonuçlarına varsa itirazlarını, ön değerlendirme sonuçlarının ilan edilmesinden itibaren 5 (beş) iş günü içinde ıslak imzalı dilekçe ile şahsen veya posta yoluyla Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığına (Emniyet Mah. Mevlana Bul. No:42 Yenimahalle/ANKARA) yapacaklardır. Dilekçelerini 5 (beş) iş günü içinde ıslak imzalı ve yazılı olarak Kurumumuza ulaştırmayanlar ile itiraz dilekçesinde T.C. Kimlik numarası, adı, soyadı, imza ve adres bilgileri bulunmayanların başvuruları dikkate alınmayacaktır. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacak olup e-posta veya faks ile yapılacak itirazlar kabul edilmeyecektir. İtiraz süresinin tamamlanmasına müteakip nihai sonuçlar ve yerleşmeye hak kazanan asıl adayların teslim etmeleri gereken belgeler ile diğer hususlar Kurumumuz internet adresinden ilan edilecektir.

YENİ DUYURULARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİR!

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA

YORUM EKLE
YORUMLAR
ALİ Aytaç
ALİ Aytaç - 6 ay Önce

Kocaeli büyükşehir belediyesi temizlik işleri iş arıyorum

Ebru yenihan
Ebru yenihan - 6 ay Önce

Hatırlatayım bir yerlerde Çorum diye bir il var unutmayın her yere alım var bu il neyi bekliyor anlamıyorum yaaa ne zaman baksam Çorum hariç bütün illere alık var burada ise hiç bir âlim yok lütfen yaa nedir bu zaten yaş kura dedikce zaman geçiyor herşeye şart var

Özlem kara
Özlem kara - 6 ay Önce

Başvurulan da bir şey görünmüyor