İDÜ 45 Personel Alımı Sona Eriyor! ( Destek, Büro, Tekniker ve Mühendis )

İzmir Demokrasi Üniversitesi personel alımı başvurusu sona eriyor. Farklı kadrolarda en az lise mezunu personel alımı ilan detayları haberde.

İDÜ 45 Personel Alımı Sona Eriyor! ( Destek, Büro, Tekniker ve Mühendis )

İzmir Demokrasi Üniversitesi personel alımı için ilan yayımlanmıştı. Geçtiğimiz günlerde yayımlanan ilanlara göre İzmir Demokrasi Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 45 kişilik kadro en az lise mezunu personel alımı ilanı yayımlanmıştı. Söz konusu ilan için başvurularda sona geldik. Peki sonuçlar ne zaman açıklanacak?

45 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak Kadrolar Hangileridir?

İzmir Demokrasi Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere en az lise mezunu adaylar içerisinden  8 Temizlik, 1 Bahçıvan, 2 Şoför, 1 Marangoz, 1 Basit Bakım ), 15 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 2 Teknisyen, 9 Büro Görevlisi, 3 Tekniker ve 2 Mühendis" alımı yapılacak.

Başvurular Sona Eriyor!

İDÜ personel alımı başvuruları 5 Ekim 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 19 EKim 2022 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir. Adaylar başvurularını sadece şahsen " İzmir Demokrasi Üniversitesi Üçkuyular Ana Yerleşkesi - Rektörlük, Personel Daire Başkanlığı B Blok 3. Kat Oda No:310, Üçkuyular Mahallesi, Gürsel Aksel Bulvarı, No: 14 35140 Karabağlar/İZMİR 1" adresine şahsen gerçekleştirilmesi gereklidir.

Mülakat Yapılmayacak!

Üniversiteye Sözleşmeli personel alımı için herhangi bir Mülakat yapılmayacak. Adayların 2020 yılında almış oldukları KPSS Puanı ele alınarak yapılacak değerlendirme ile en yüksek puandan en düşük puana kadar yapılacak değerlendirme ile adaylar belirlenecektir. Bu yönde 45 ASİL aday ve Yedek aday seçilecektir.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

İzmir Demokrasi Üniversitesi personel alımında sonuçlar 27 Ekim 2022 tarihinde açıklanacaktır. Başvurusunu 19 EKim 2022 tarihinde bitren adaylar Ön Değerlendirme Sonuçlarına 27 Ekim ve Nihai Değerlendirme Sonuçlarına ise 11 kasım 2022 tarihinde ulaşacaklar.

İlan detayları ve başvuru kılavuzu aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İLANIN DETAYLARI BURADA

YORUM EKLE
YORUMLAR
Barzan Bayram
Barzan Bayram - 1 yıl Önce

Tekniseyen