Hollanda Personel Alımı Başladı! Bakanlık Duyurdu ( Rotterdam Başkonsolosluğu )

Rotterdam Başkonsolosluğu personel alımı ilanı yayımlandı. KPSS şartı olmadan Yurtdışı Personel Alımı yapılacak. Lise mezunu ve 41 yaş şartı detayları haberde.

Hollanda Personel Alımı Başladı! Bakanlık Duyurdu ( Rotterdam Başkonsolosluğu )

Dışişleri Bakanlığı personel alımı ilanı yayımlandı. Bakanlık yayımladığı Yayımladığı ilana göre Hollanda'da hizmet vermekte olan Rotterdam Başkonsolosluğu bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 3 kişilik boş kadro ile Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. İşin Olsa ekibi olarak sizlere ilan hakkında detayları aktaracağız.

Kontenjan Bilgisi Nedir?

Rotterdam Başkonsolosluğu bünyesine Türk Uyruklu adaylar içersinden 3 kişilik boş kadro ile Sözleşmeli Sekreter alımı yapılacak.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olup, 41 yaşından gün almamış, en az lise veya onaylı yabancı okullardan mezun olan, kamu haklarından yoksun olmayan, ağır suçlardan hükümlü olmayan, askerlik görevini yapmış veya yapmış sayılan, herhangi bir engel durumu olmayan, İngilizce ve Türkçeyi çok iyi derecede bilen ve bilgisayar kullanabilen kişiler başvuruda bulunabilirler. Hollandaca bilgisi de tercih nedeni olarak değerlendirilmektedir.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Başvurular 17 Temmuz 2023 Pazartesi TSİ 10:00 ile 3 Ağustos 2023 Perşembe TSİ 23:59 arasında e-Devlet üzerinden ve Kariyer Kapısı - Kamu İşe Alım sekmesinden yapılacaktır. Başvuru işlemlerini tamamlayan adaylar, aynı zamanda tüm başvuru belgelerini 11 Ağustos 2023 Cuma günü mesai bitimine kadar T.C. Rotterdam Başkonsolosluğu'na şahsen veya posta yoluyla iletmelidir. Geçerli başvuru için belgelerin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Gerçeğe aykırı belge veren veya beyanda bulunanlar yasal işlemle karşılaşacak ve görevleri iptal edilecektir. Adaylar, yazılı sınava katılabileceklerini Kariyer Kapısı üzerinden teyit edebileceklerdir. Başkonsolosluğumuz posta kaynaklı gecikmelerden sorumlu tutulmamaktadır.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE