Düzce Üniversitesi En Az Lise Mezunu Hemşire Alım İlanı Geldi!

Düzce Üniversitesi Hemşire alımı ilanı yayımladı. En az lise mezunu adaylar içerisinden farklı alanlarda Hemşire alınacak.

Düzce Üniversitesi En Az Lise Mezunu Hemşire Alım İlanı Geldi!

Düzce Üniversitesi Hemşire alımı ilanı yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre Düzce Üniversitesi 4 kişilik boş kadrosu ile Hemşire alımı yapacak. En az lise mezunu adaylar içerisinden yapılacak Hemşire alımlarına başvuru şartları ve başvuru bilgileri haberimizin devamındadır.

İLANIN DETAYLARI:

Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama hastanesinde görevlendirmek üzere 657 Sayılı devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler doğrultusunda Lisans mezunu 3 ve 1 Lise Mezunu Hemşire Alımı Yapılacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Düzce Üniversitesi adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Özel olarak ise aşağıdaki şartlar aranacak.

1 Hemşire İçin Yüksek Öğretim Kurumlarının Hemşirelik/Sağlık Memurluğu Bölümü 4 Yıllık Lisans Mezunu olmak. Belgelendirmek şartıyla Üniversitelerin ilgili birimlerinden Yoğun Bakım ve Covid 19 hastalarında yüksek akımlı nazal oksijen ve obezite cerrahisi merkezi hemşirelik uygulamaları konusunda eğitim almış olmak.

1 Hemşire için Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik/Sağlık Memurluğu Bölümü Mezunu olmak. Belgelendirmek şartıyla kardiyovasküler cerrahi yoğun bakım, genel yoğun bakım hemşireliği konusunda eğitim almış ve en az 3 yıl yoğun bakım hemşireliği konusunda deneyimi olmak.

2 Hemşire için Yüksek Öğretim Kurumlarının Hemşirelik/Sağlık Memurluğu Bölümü 4 Yıllık Lisans Mezunu olmak. Belgelendirmek şartıyla yoğun bakım hemşireliği konusunda deneyimi olmak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Düzce Üniversitesi için adaylar başvurularına İlanın yayım tarihi itibari ile başlayacak olup en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirmeleri gereklidir. Bu yönde en geç  Adaylar başvurularını en geç 23 Aralık 2002 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurrular, Üniversitenin www.duzce.edu.tr adresinde yer alan “Sözleşmeli Personel / Sürekli İşçi Başvuru ve Sonuç İşlemleri” kısmından online olarak müracaatta bulunmaları gerekmektedir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE