Düzce Üniversitesi 50 KPSS İle Sağlık Personeli Alımı İlanı Yayımlandı!

Düzce Üniversitesi Personel alımı ilanı yayımlandı. KPSS Puanı ile Sağlık personeli alımı hakkında detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Düzce Üniversitesi 50 KPSS İle Sağlık Personeli Alımı İlanı Yayımlandı!

Düzce Üniversitesi personel alımı yapacak. Az Önce Resmi gazetede 12 Ekim 2023 tarihi ile yayımlanmış olan Personel alımı ilanına göre Düzce Üniversitesi bünyesindeki eksikliği gidermek üzere 657 Sayılı Devlet memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere Sözleşmeli Sağlık personeli alımı gerçekleştirilecek.

Kontenjan Bilgisi Nedir?

Üniversite Ön Lisans seviyesinde olmak üzere 2 kişilik kadro ile Sağlık Personeli alacak Buna göre;

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Düzce Üniversitesi personel alımında genel olarak 657 Sayılı devlet memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere 48. maddesindeki şartlar araacak. Buna göre " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini apmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya aslerlik ile ilgisi olmamak " gibi şartlar aranacak.

KPSS Şartı Nedir?

2022 yılında yapılan KPSS'den Ön Lisans seviyesinde P93 puan türünden en az 50 puan almış olmak şartı aranacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversiteye personel alımı başvuruları ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 15 gün içerisinde başvuruların yapılmış olması gereklidir. Bu kapsamda:

Başvurular 12.10.2023 – 26.10.2023 tarihleri arasında Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığına şahsen yapılacaktır. Elektronik posta, adi posta ya da kargo ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatma Nur kumkale
Fatma Nur kumkale - 2 ay Önce

İş müracaat yap