Düzce Üniversitesi 48 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman?

Düzce Üniversitesi personel alımı için başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? KPSS değerlendirmesi nasıl yapılacak?

Düzce Üniversitesi 48 Personel Alımı Sonuçları Ne Zaman?

Düzce Üniversitesi personel alımı başvurusu sona erdi. 48 kişilik kadro ile Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu sözleşmeli personel alımı yapılacağı açıklandı. Farklı kontenjanlarda personel alımı yapılacak olup adaylar başvuru sonuçlarını beklemeye başladılar. Peki 48 sözleşmeli personel alımı sonuçları ne zaman açıklanacak? Başvuru değerlendiresi nasıl yapılacak?

48 Personel Alımı Kadroları Nedir?

Üniversiteye sözleşmeli olarak Destek Personeli, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Hemşire, Sağlık Teknikeri ve Büro Personeli kadrolarında atama yapılacak.

Başvuru Değerlendirmesi Nasıl Yapılacak?

Düzce Üniversitesi personel alımı için adaylardan KPSS şartı talep edilmekteydi. Bu yönde başvuru değerlendirmesinde de KPSS puanları kullanılacak. Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden puan almış olmak şartı aranıyordu.

Değerlendirmelerde Mezuniyet ve kadrosuna göre yapılacak sıralama ile en yüksek KPSS puanından başlamak üzere en düşük KPSS puanına kadar yapılacak sıralama kullanılacaktır. Bu yönde Puan eşitliği durumunda mezuniyet notu yüksek olan aday sıralamada hak kazanacaktır.

Başvuru Sonuçları Ne Zaman?

Üniversitenin personel alımı başvurusu 2 Şubat 2022 tarihi ile sona ermiş olup sonuçların en geç 15 Şubat 2022 tarihine kadar açıklanması bekleniyor. Sonuçlar Üniversitenin resmi internet adresi olan personel.duzce.edu.tr adresinden açıklanacaktır.

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2022, 17:42
YORUM EKLE