Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Yüksek Maaş İle Personel Alımı İlanı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi personel alımı yapacak. Bilişim personeli alımı için ilan yayımlanmış olup Tam zamanlı alım yapılacak.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Yüksek Maaş İle Personel Alımı İlanı

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Resmi gazetede 12 Aralık 2022 tarihi ile yayımlanan ilana göre farklı kadrolarda sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı. Alımlar Üniversitenin Bigi İşlem Dairesi Başkanlığından istihdam edilmek üzere gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda alımlar iki farklı kadroda KPSS li veya KPSS siz olarak gerçekleştirilecektir.

Kontenjan Bilgisi nedir?

  • 2 Kişi Yazılım Geliştirme Uzmanı,
  • 1 Kişi Sistem Uzmanı,

alımı yapaca. Maaşlar iki katına ödemecek olup Yüksek maaş ile çalışacak adaylar alınacaktır.

Başvuru İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Üniversiteye personel alımı için 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bunun dışında adaylardan meslek şartları, KPSS ve Eğitim şartları aranacak.

Eğitim şartı olarak adaylardan Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak şartı aranacaktır.

KPSS ve YDS Detayı Nelerdir?

Üniversiteye personel alımında PSS şartı aranacak. Adayların Lisans seviyesinde KPSS 2021 veya 2022 yıllarında yapılan KPSS'den en az 70 puan almış olmak gerekmektedir.

Ancak KPSS puanı olmayan adayların puanı 70 olarak ele alınacak olup değerlendirmelerde KPSS puanı 0 olarak yapılacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversiteye personel alımı için başvuru süreci başlamıştır. Bu yönde adaylara başvuru için 15 günlük süre verilmiştir. Buna göre başvurular 12 Aralık 2022 tarihi ile başlamış olup en geç 26 Aralık 2022 tarihine kadar gerçekleştirilecektir.

Başvurular sadece https://ilan.comu.edu.tr internet adresi üzerinden gerçekleştirilecek olup duyuruda belirtilen süre içinde şahsen veya posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2022, 11:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
R.A
R.A - 13 ay Önce

Ticaret bakanlığı büro personeli alımı ne zaman açıklanacak ?