Balıkesir Üniversitesi 8 Sözleşmeli Personel Alımı - 60 KPSS İle

Balıkesir Üniversitesi personel alımı yapacak. Farklı alanlarda 60 KPSS Puanı ile 8 personel alımı kontenjan bilgileri haberde.

Balıkesir Üniversitesi 8 Sözleşmeli Personel Alımı - 60 KPSS İle

Balıkesir Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Balıkesir Üniversitesi 8 kişilik kadro ile farklı alanlarda personel alımı yapacağını belirtti. Perosnellerin giderleri Özel Bütçeden karşılamacak. Alım yapılacak kontenjanlar ise 4 Büro Personeli ve 4 Kütühaneci alımı yapılacak.

Kontenjan Dağılımı:

Başvuru Şartları Ne Olacak?

Adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikler aranacak. Ayrıca 2022 yılında yapılan KPSS'den Lisans seviyesinde KPSSp3 pua türünden en az 60 puan almış olmak gerekmektedir. Ayrıca adayların yukarıda belirtilen tablodaki şartları da sağlıyor olması gereklidir.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başlamıştır. Bu yönde Başvuru için adayardan " 1- Fotoğraflı başvuru formu. 2- Nüfus cüzdanı fotokopisi. 3- Diploma fotokopisi (e-Devlet çıktısı kabul edilecektir.) 4- 2022 yılı KPSS sonuç belgesi. 5- Varsa SGK prim günlerini gösterir belge" istenecektir.

Başvuru Tarihleri: 27 Şubat - 13 Mart 2023

İLANIN TAM METNİ

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2023, 08:18
YORUM EKLE