Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 15 Sözleşmeli Personel Alımı - En az lise ve 60 KPSS

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 15 sözleşmeli personel alımı için ilan yayımladı. Farklı kadrolarda en az lise mezunu personel alınacak.

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi 15 Sözleşmeli Personel Alımı - En az lise ve 60 KPSS

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi perosnel alımı için ilana çıktı. Sözleşmeli olarak farklı kadrolarda personel alımı gerçekleştrilecek. En az lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adyalar içerisinden personel alımı yapılacak oluo 657 Sayılı Devlet memurları kanununa tabi olan adaylar başvuru yapabilecekler. Bu kapsamda Adaylara herhangi bir Mülakat yapılmaksızın sadece KPSS puan sırası ele alınarak değerlendirme gerçekleştirilecektir.

Başvuru Alınacak Kontenjanlar Hangileridir?

  • 2 Spor Uzmanı,
  • 1 Kütüphaneci,
  • 5 Koruma ve Güvenlik Personeli,
  • 3 Temizlik Personeli,
  • 3 Büro Personeli
  • 1 Programcı

olmak üzere toplamda 15 sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru İçin Aranan Genel Şartlar Nedir?

Adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Buna göre " Türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak" gibi şartlar aranacak.

Özel olarak ise 2020 yılında yapılan KPSS'den lise için p94, Ön lisans için p93 ve Lisans için p3 puan türünden en az 60 puan almış olmak gerekmektedir.

Özel Başvuru Şartları:

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversite personel alımı başvuruları ilanın yayım tarihi ile birlikte başlamış olup en geç 15 gün içerisinde gerçekleştirilmesi gereklidir. Adaylar başvurularını sadece ilgili üniversiteye şahsen gerçekleştirmeleri gereklidir.

Başvuru Tarihleri: 15 - 29 Ağustos 2022

Başvuru Adresi: Başvurular sadece şahsen veya elden yapılacaktır.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE