ADÜ Hastanesi Sözleşmeli Hemşire Alımı İlanı Yayımlandı!

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı. Hemşire alımı için başvuru süreci başladı. Şartlar nedir?

ADÜ Hastanesi Sözleşmeli Hemşire Alımı İlanı Yayımlandı!

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi perosnel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Resmi Gazetede 12 Haziran 2023 tarihi ile gelmiş olan ilana göre Aydın Adnan Menderes Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Lisans Mezunu sözleşmeli personel alımı yapılacağını bildirdi. Üniversite bünyesine 657 sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında 4/B sözleşmeli personel alacak. Şartlar ve kontenjan bilgisi nedir?

Kontenjan Bilgisi Nedir?

Başvuru Şartları Nedir?Üniversiteye genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Buna göre özel olarak ise KPSS ve Eğitim şartları aranacak.

KPSS Şartı nedir?

Üniversite hastanesine başvuru için 2022 yılında yapılan KPSS'den P3p uan türünden en az 60 puan almış olmak şartı aranacaktır.

Eğitim Şartı: 

Yükseköğretim Kurumlarının Hemşirelik Lisans programından mezun olmak. Alanında mesleki deneyime sahip olmak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Söz konusu ilana başvurular ilanın yayım tarihi itibari ile başlamış olup en geç 15 gün içerisinde yapılmış olması gereklidir. Bu kapsamda 12 Haziran 2023 tarihind ebaşlayan başvurular en geç 3 Temmuz 2023 tarihine kadatr yapılmış olması gerekmektedir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE