28 Bin Personel Alımı İçin Takvimi EGM Açıkladı! İşte Başvuru Tarihi!

Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı birimler tarafından açıklanan Özel Güvenlik Görevlisi sınav takvimi ile başvuru tarihlerini aktarıyoruz. GÜSOD Başkanı Güler 28 Bin personel alımı yapılacağı açıklamıştı.

28 Bin Personel Alımı İçin Takvimi EGM Açıkladı! İşte Başvuru Tarihi!

Özel Güvenlik Görevlisi kadrosunda firmalar çok sayıda personel alım ilanları açıklanıyor. Bu alımlarda başvuru şartlarından bir tanesi 5188 sayılı kanunda belirtilen hususlara sahip olmaktır. Buna göre silahlı ÖGG ile Silahsız ÖGG kadrosunda görev yapmak için özel kurumlar tarafından yapılan kurslara katılım sağlanması ve Emniyet Genel Müdürlüğünü açıkladığı sınav programlarına göre sınavlara katılım gerekmektedir.

28 BİN YENİ İSTİHDAM;

GÜSOD Başkanı Güler geçtiğimiz haftalarda yazılı basına açıklamalarında özel güvenlik görevlisi kadrosunda 2020 yılı için 28 bin yeni ÖGG istihdamı gerçekleştirileceğini ifade etti. Bu bağlamda gerek yeni sertifika alacak adaylar için gerek yenileme eğitimi alacak adaylar için gözler sınav tarihi ile başvuru tarihlerine çevrildi. İşte EGM'nin açıkladığı takvim;

ÖGG BAŞVURU ŞARTLARI;

9 Ocak 2020 tarihi itibari ile İŞKUR üzerinden açıklanan özel güvenlik görevlisi alımı sayısı 416'dır. Bu alımlara başvuru yapmak isteyen adaylar detayları buradan öğrenebilirler. Dİğer yandan personel alımlarında başvuru şartlarını merak eden adaylar için; yaş şartında silahsız ögg 18 yaşını doldurmak istemektedir. Silahlı ÖGG alımlarında en az 21 yaşında olmak gerekmektedir. Silah kullanmasında herhangi bir engel bulunmamak, sağlık şartlarını taşımak, eğitim düzeyinde lise mezunu olmak bu kadrolar için genel şartlardır. Özel şartları ilanlardan edinebilirsiniz.

İŞİN OLSA

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Halim tosun
Halim tosun - 9 ay Önce

Ozel guvenlik sadece diyarbakir ve cevresi

Turan
Turan - 9 ay Önce

Ben simdk alimlarin ne uxeri nereye yapilacagaink anlamadim bi kac gun once de bu olani gordum ama alimin olacagi yerler suan ozel guvenlik kimlik karti aktif olanlar napmali nasil basvuruda bulunucagiz ve nereye

Özel Güvenlik
Özel Güvenlik - 9 ay Önce

İlköğretim ortaokulundan mezunlar niye silah alamıyor devlet okuma yazma bilmeyen askerin eline silah veriyor özel Güvenlik olunca lise şartı koyuyor ne alaka ya bu yasanın değişmesini istiyoruz!