Migros 100'e Yakın Personel Alıyor! Hangi Pozisyonlara Alım Var

Migros Ticaret Anonim Şirketi ilan ettiği 100'e yakın pozisyon için personel alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlara alım var?

Migros 100'e Yakın Personel Alıyor! Hangi Pozisyonlara Alım Var
Modern perakende sektörünün öncü firmaları arasında yer almakta olan Migros Ticaret Anonim Şirketi açık pozisyonlarına personel alımı yapmakta ve faaliyetlerine de yurt genelinde devam etmektedir. Migros Ticaret Anonim Şirketi açık pozisyonlar için personel alım ilanlarını interaktif iş ilanları sitesinden duyurmaktadır.

Migros Ticaret Anonim Şirketi tarafından interaktif iş ilanları sitelerine duyurulan açık pozisyonlara göre Migros, Türkiye geneli 100'e yakın açık pozisyon için personel alımı yapacak. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak ve detaylar nedir?

DETAYLAR

Alım Yapacak Firma: Migros Ticaret Anonim Şirketi
Açık Pozisyon Sayısı: 100'e Yakın

HANGİ POZİSYONLAR İÇİN ALIM YAPILACAK


Migros Ticaret Anonim Şirketi ilan etmiş olduğu 100'e yakın açık pozisyon için personel alımı yapıyor. Peki hangi pozisyonlar için alım yapılacak.
BÖLGE MİGROS SEZONLUK MAĞAZA PERSONELİ
BÖLGE MİGROS SICAK SATIŞ ELEMANI
BÖLGE MİGROS SICAK SATIŞ ELEMANI
YENİ AÇILACAK GELİBOLU MJET MAĞAZA PERSONELİ
MAĞAZA YÖNETİCİ ADAYI
PAZARLAMA OPERASYON UZMAN YARDIMCISI
BÖLGE MİGROS KASAP PERSONELİ

BAŞVURULAR

Yukarıda yer almakta olan pozisyonlar başta çok sayıda farklı pozisyon için Migros personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki nasıl başvuru yapılır. Adaylar başvurularını aşağıda ki link aracılığı ile internet üzerinden gerçekleştirebilmektedir.

https://goo.gl/Gk2uEr
TÜM İŞ İLANLARI İÇİN TIKLAYINIZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Dinc
Ali Dinc - 4 yıl Önce

Her turlu

SIRADAKİ HABER