Eskişehir 1'inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı Kamu Personeli Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Eskişehir 1'inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı bünyesine alımını yaptığı Personel adayları için başvurular sona eriyor.

Eskişehir 1'inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı Kamu Personeli Alımı Başvuruları Sona Eriyor!
Eskişehir 1'inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı bünyesine personel alım duyurusu yapmıştı. Eskişehir 1'inci Hava İkmal Bakım Merkezi Komutanlığı Uçak Bakım Teknisyenliği kadrosunda 26 kişi alacak. Uçak Bakım Teknisyeni adaylarından 2016 yılına ait Kamu personeli Seçme Sınavı şartı aranacaktır.

Başvurular ilan duyurulduğu tarihten itibaren devam etmekte olup en geç 16 Mayıs 2017 tarihine kadar devam edecektir. Başvuru yapacak adaylar bir an önce başvurularını yapmalıdır. Başvurular Türkiye İş Kurumu üzerinden yapılacaktır.

Adaylar Kamu Peroneli Seçme Sınavından en az 60 puan almış olmak zorunda ve Endüstri Meslek Lisesi, Anadolu Meslek Lisesi, Çok Programlı Meslek Lisesi, Teknik ve Anadolu Liseler ile Muadili Liseleri. Mezunu olmak zorundadır.

Tüm başvuru işlemleri Türkiye İş Kurumu tarafından yapacaktır. Adaylar bütün başvuru şartları taşıması gerekmekte olup, bu şartlara uygun olan adaylar nihai listede yer alacak ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik gereğince sınava tabii tutulacaktır. 

Adaylar Kamu personeli Seçme SInavı dışında yukarıda belirtilen eğitim seviyelerinden, Uçak Bakım Teknisyenliği (Gövde-Motor Bölümü), Uçak Bakım Alanının Uçak GövdeMotor Dalı Bölümü Mezunu Olmak zorundadır. Adaylar ilanın duyurusu yapıldığı tarih itibari ile en geç 10 gün içerisinde, yani 16 mayıs 2017 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar başvurularını, Türkiye İş Kurumu İl Şube Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir.

DİĞER İŞÇİ ALIMLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE