3 SYDV 60 KPSS Puanı İle Memur Personel Alımı Yapıyor

Yayımlanan SYDV personel alım ilanlarına göre, 3 farklı bölgede çeşitli pozisyonlarda olmak üzere ve Kamu Personeli Seçme Sınavı puanı 60 olan adaylar için ilan yayımlandı. Başvuru şartları ve diğer detaylar şöyledir.

3 SYDV 60 KPSS Puanı İle Memur Personel Alımı Yapıyor

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı personel alımı için yeni ilanlar yayımladı. Söz konusu yayımlanan ilanlara göre farklı illerden olmak üzere 3 SYDV bünyesindeki memur personel eksikliğini karşılamak üzere farklı pozisyonlarda alım yapacağını belirtti. Buna göre adayların çalışma şekli belirsiz süreli olarak belirtilmiş olup adaylar başvurularını son başvuru tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

ALIM YAPACAK SYDVLER:

Yukarıda da bahsini geçridğimiz 3 farklı SYV personel alıyor. Buna göre, Tokat Niksar İlçesindeki SYDV 1 Sosyal yardım ve İnceleme Görevlisi, İstanbul Adalar SYDV 1 Büro Görevlisi ve Kocaeli Başiskele SYDV 1 Büro görevlisi olmak üzere toplamda 3 kamu personeli alınacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Adayların başvuru yapabilmeleri için, En az B sınıfı ehliyete sahip olmak, Vakfın bulunduğu ilçe sınırları içerisind eikamet ediyor olmak, Bilgisayar sertifikası sahibi olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, 35 yaşından gün almamış olmaki, Üniversitelerin dört yıllık eğitim veren fakültelerinden mezun olmuş veya denkliği olan bölümlerden mezun olmuş olmak, ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli seçme sınavından Lisans seviyesinde KPSSp3 puan türünden en az 60 puan almış olmak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak gibi nitelikler aranacak.

BAŞVURULAR:

İlgili ilanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını belirtilen son başvuru gününe kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Buna göre, Tokat Niksar ilçeis için en geç 30 Kasım 2018 tarihine kadar, İstanbul Adalar ilçesine en geç 03 Aralık 2018 tarihine kadar ve Kocaeli Başiskere ilçesi için en geç 22 Kasım 2018 tarihine kadar başvuruların gerçekleştirilmesi gerekmektedir. İlanlar hakkında daha detaylı bilgi almak için Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 21 Kasım 2018, 21:31

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE