Türk Kızılayı KPSS Şartı Olmadan Memur ve Personel Alımı Yapıyor!

Türk Kızılayı kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere KPSS şartı olmadan çok sayıda memur ve personel alımı yapıyor. Peki detaylar nedir, alınacak pozisyonları sizlerle paylaşıyoruz.

Türk Kızılayı KPSS Şartı Olmadan Memur ve Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin en önemli kuruluşlarından bir tanesi olan ve ülkemizde gerekli yerler başta olmak üzere yurt dışı ülkelerine de yardım faaliyetleri düzenleyen aldığı kan ve organ bağışlarını ihtiyaç sahiplerine ulaştırmakta olan Türk Kızılayı açık olan pozisyonlarına memur ve personel alımı gerçekleştirmektedir.

Türk Kızılayı memur ve personel alımları açık olduğu tespit edilen kadrolar dahilinde geerçekleştirilmekte olup alınacak olan kadrolar belirlenmekte ve bu kadrolar Türk Kızılayının resmi kariyer sitesi üzerinden duyurulmaktadır. Yeni yayımlanan ilanlara bakıldığında KPSS şartı olmadan memur ve personel alımı yapıldığı görülüyor. Peki detaylar nedir?

ALINACAK POZİSYONLAR NELERDİR?

Türk Kızılayı resmi internet sitesi üzerinden yaptığı duyuru ile KPSS şartı olmadan memur ve personel alımı yaptığını açıkladı. Peki alınacak pozisyonlar nelerdir? Buna göre ebe, İzleme ve Değerlendirme Görevlisi, Raporlama / Veri Uzmanı, Program / Proje Asistanı, Mali İşler Asistanı, İletişim Asistanı, Gençlik Çalışanı, Sağlık Uzman, Uluslararası İlişkiler Görevlisi, Tercüman, Koruma Programı, Mali İşler Uzmanı ve Doktor kadroları için alımlar yapılacaktır. Peki adaylar nasıl başvuru yapabilir?

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Türk Kızılayı personel alımı ilanlarına adayların başvuru yapabilmek için öncelikle tarayıcılarının url bölümüne https://goo.gl/CDvn1Z linkini yapıştırması ve ardından enter tuşuna basması gerekmektedir. Buradan tüm pozisyonları görüntüleyecek olan adaylar istediği ve uygun olduğu kadro için müracaatlarını gerçekleştirebilir.

DİĞER İŞ İLANLARI BURADA

YORUM EKLE