TUBİTAK Personel Açığı Çağrısı!!! 26 Kişilik Alım Duyurusu !

TÜBİTAK farklı kadrolarda toplamda 26 personel alımı yapacağını duyurdu.Alımlarla ilgili kadro dağılımı ve başvuru koşullarını sizler için haberimizde derledik.

TUBİTAK Personel Açığı Çağrısı!!! 26 Kişilik Alım Duyurusu !

TUBİTAK personel ihtiyaçları için açıklanan bir duyuru ile personel alımı yapacağı duyurusunu açıkladı. İşe alınacak Personeller TUSSIDE (TUBİTAK Türkiye sanayi sevk ve idare enstitü) bünyesin de çalışmaya yani görevlere başlaya bilecekler.

Yapılacak olan personel alımların da alınacak bölümlere dahil deneyim ve bilgi gerekmektedir. İstenilen bölüme ise alanından mezun olmuş veyahut da işleyişi bilen ve ise hakim olabilecek adayların başvuru yapmaları istenilmektedir .Başvuru yapacak olan adaylar geç kalmadan ilana başvuru yapmaları gerekmektedir.

Alım Yapılacak Şehir Ve Hizmet Detayları Tablo Halinde

Verilen bu toplalar da yapılacak iş mezun olunması gereken bölümler ve ya eğitimler ,görev ve başlanması istenilen şehir ,hangi mertebeye ne kadar personel alımı yapılacak gibi sorularınıza yanıt bula bilirsiniz ve ilan numaraları ile daha kolay başvuru yapa bileceksiniz. Verilen şehir de yaşama zorunluluğunuz olduğunu özellikle belirtmeliyiz eğer o adresler de ikamet etmiyorsanız yani orada yaşamıyorsanız başvuru alınmayacak ve ya kabul edilmeyecek.

TUBİTAK Personel Alımını Ne Zaman Yapacak

TUBİTAK’ın yapmış olduğu bu alımları için başvurular 14 Temmuz da başlamıştır. 21 gün devam edecek bu başvuru süreci 4 Ağustos 2021 tarihine kadar devam edecek. Başvuru yapmak isteyen adaylar bu süreç için gerekli olan şartları www.tubitak.gov.tr bu adres üzerinden TUBİTAK ‘ın resmi sayfasını ziyaret ederek ve ya haberleri takip ederek bir açıklama bulabilirler .Aynı zaman da bu ilan çalışma ve sosyal güvenlik kurumu ilanların da da bulunmaktadır. Hatta akabinde Türkiye iş kurumu resmi iş ilan sayfaların da da mevcuttur.

Başvuruyu yapacak olan adayların gerekli koşulların sağlaması beraberin de https://kariyer.tubitak.gov.tr bu adresten yani TUBİTAK iş başvuru sistemine ziyaret ederek başvuru da bulunmaları beklenmektedir .Yukarı da belirtilen Toplamları dahilin de verilmiş olan bu 26 personel iş ilanı için Başvuru Yapmak isteyenler için direk başvuru ekranı aşağıya eklenmiştir.

Başvuru için ekran https://kariyer.tubitak.gov.tr/UI/AnaSayfa.aspx?ReturnUrl=%2F Bu adres üzerinden başvurunuzu ilete bilir ve TUBİTAK ‘IN yayımlamış olduğu bu ilana kayıt açtıra bilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2021, 20:41
YORUM EKLE