TRT KPSS Şartsız 11 Pozisyonda Personel Alacak!

TRT Türkiye genelinde çalışmak üzere farklı kadrolarda 11 personel alımı yapacaktır. Kadrolar için başvuru koşulları ve detayları sizler için derledik. İşte detaylar.

TRT KPSS Şartsız 11 Pozisyonda Personel Alacak!

Türkiye’nin en önemli kurumlarında olan TRT tarafından kendi kariyer sitesinde yayınladığı ilanlara göre toplamda 11 pozisyonda personel alımı gerçekleştireceği yer almıştır. Buna göre özellikle TRT tarafından alımın yapılacağı kadrolara ilişkin şartların sağlanması gerekmekte olup başvuru yapmak isteyenler için kadrolar ve başvuru şartlarına ilişkin detaylar şu şekilde.

Hangi Kadrolarda Alım Var?

TRT tarafından yapılacak alımlarda adaylar Kıdemli Süreç Yönetimi Uzmanı, Tanıtım Planlama ve Strateji Uzmanı, Kurumsal Risk Yönetimi ve İç Kontrol Yöneticisi, İnsan Kaynakları İş Ortağı, TRT World- SENIOR PRODUCER, TRT World – PRODUCER, TRT World - PROGRAM EDITOR, TRT Arabi - DEPUTY PROGRAM EDITOR, TRT Arabi - SCRIPT EDITOR pozisyonlarında görevlendirilecektir.

Başvuru Şartları

TRT tarafından 11 pozisyonda alım yapılacak olup adayların farklı kadrolara ilişkin farklı başvuru şartlarını sağlaması istenmektedir. Bu noktada adayların sağlaması gereken pozisyonlara özel bazı şartları şunlardır.

İnsan Kaynakları İş Ortağı pozisyonu için adayların üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri veya Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun, en az 5 yıl işe alım pozisyonunda çalışmış, takım çalışmasına yatkın, işe alımda yeni gelişmeleri takip eden,MS Office programlarını etkin şekilde kullanabilen,Ankara’da ikamet eden veya edebilecek,Erkek adaylar için askerlik sürecini tamamlamış veya makul süreli tecili bulunan şartlarını sağlaması gerekmektedir.

Tanıtım Planlama ve Strateji Uzmanı pozisyonu için adayların İdari ve iktisadi fakülte ya da mühendislik fakültesi mezunu olma, en az 5 yıl pazarlama deneyimi olması, tercihen medya ve televizyonculuk sektöründe çalışmış olması, İngilizce Bilgisi en az B1 seviyesinde, seyahat engeli bulunmayan, erkekler için askerliğini tamamlamış ve Ankara’da ikamet etme şartları yer almaktadır.

Başvuru Şekli

TRT’nin yayınlamış olduğu 11 pozisyonda iş ilanlarına başvurmak için adayların TRT kariyer sayfasından online olarak bu başvuruları gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

İlgili kariyer sayfası için: https://bit.ly/2V3PNoF

YORUM EKLE