TRT 2023 Yılı Personel Alımı Güncel İlan Listesi Yayımlandı!

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu Güncel Personel alımı ilanı yayımlandı. 2023 yılı Personel Alımı listesi belli oldu. Başvuru şartları nelerdir? Nasıl Başvuru Yapılır?

TRT 2023 Yılı Personel Alımı Güncel İlan Listesi Yayımlandı!

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu TRT personel alımı ilanları yayımlandı. 2023 yılı Personel alımı ilanları yayımlanmış olup farklı kadrolarda Türkçe ve İngilizce kadrolarda istihdam edilmek üzere personel alımları yapılacak. 2023 yılı boyunca devam edecek olan güncel ilanlar için gelişmeleri sizlerle paylaşacağız. 

Türkiye Radyo Televizyon Kurumu bildiğiniz gibi Türkiye'de önemli rol oynayan bir kuruluştur. Bu alanda çalışmak isteyen kişilerin ilk çalışabileceği ilanlar TRT tarafından yayımlanmaktadır. Bu kapsamda TRT 19 fakrlı alanda 2023 yılı ilanlarını duyurdu.

TRT 2023 Yılı 19 Alanda Personel Alımı İlan Listesi:

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacaktır!

TRT Personel alımı için başvurular bazı nitelikler doğrultusunda yapılacak. Yukarıda göreceğiniz gibi 2023 yılı Ocak ayı itibari ile yayımlanmış olan personel alımı ilanları Yabancı kadrolarda yapılıyor. Ancak Genel olarak TRT personel Alımında adaylardan " Lise, Ön Lisans veya Üniversite mezunu, Tercihen İngilizce bilen, İdari işler konusunda tecrübeli, Sözlü ve yazılı iletişim becerisi güçlü, Ekip çalışmasına yatkın, MS Office programlarına hakim, Kurumsal aidiyet ve sorumluluk bilincine sahip, İş süreçlerinin takibi ve tamamlanmasında dakik ve titiz "şartları aranacaktır.

Başvurular ne Zaman Ve Nasıl Yapılacak?

TRT Personel alımları Elektronik ortamda gerçekleştirilecektir. Bu yönde başvurular ilanların yayım tarihi ile başlamış olup en geç son başvuru tarihine kadar yapılmış olması gereklidir. Başvurular aşağıdaki adres üzerinden oluşturulacak üyelik üzerinden gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU ADRESİ: https://kariyer.trt.net.tr/ilan/site.aspx

YORUM EKLE
YORUMLAR
ENİS KIZIL
ENİS KIZIL - 3 hafta Önce

Gerçekten ihtiyacım var