Tofaş Otomobil Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Tofaş Türk Otomobil Fabrikaları Anonim Şirketi, yurt geneli farklı bölgeler ve farklı çalışma alanları için çok sayıda personel alımı yapıyor.

Tofaş Otomobil Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Ülkemizin en çok tercih edilen araçlarından bir tanesi olan ve en bilinen markaların arasında yer alan Tofaş yatırımlarına hızla devam ettiği gibi yine açık pozisyonları için personel alımları da gerçekleştirmektedir. Tofaş Türk Otomobil Fabrikaları Anonim Şirketinin ilanları firma tarafından hazırlanarak kamuoyuna interaktif iş ilanları siteleri üzerinden duyurulmaktadır.

Tofaş Türk Otomobil Fabrikaları Anonim Şirketi tarafından kamuoyuna duyurulan ilanlara bakıldığında farklı pozisyonlar için çok sayıda personel alımının yapıldığı görülmektedir. Peki Tofaş Türk Otomobil Fabrikaları Anonim Şirketi hangi pozisyonlar için personel alımı yapıyor ve ilanlara ilişkin detaylar nedir.

İLAN BİLGİSİ

Alım Yapacak Firma: Tofaş Otomobil
Farklı Pozisyon Sayısı: 40'a Yakın
Alınacak Personel Sayısı: Çok Sayıda

ALIM YAPILACAK POZİSYONLAR

Tofaş Türk Otomobil Fabrikaları Anonim Şirketi 40'a yakın farklı pozisyon için personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki Tofaş Türk Otomobil Fabrikaları Anonim Şirketi hangi pozisyonlar için personel alımı yapıyor.

Boyutsal Mühendislik ve Tolerans Uzmanı
Algılanan Kalite Uzmanı
Malzeme Kalite Fizik Laboratuvar Uzmanı
Devreye Alma Mühendisi
Montaj Yerli Direkt Malzeme Temin Uzmanı
İşyeri Hekimi
Yetenek Kazandırma ve İşveren İletişimi Yöneticisi

BAŞVURULAR

Tofaş Türk Otomobil Fabrikaları Anonim Şirketinin personel alımı yapacağı pozisyonlara ilişkin bilgilerin bir bölümü yukarıda verilmiştir. Başvuru yapmak isteyen adayların aşağıdaki linki takip etmesi ve bu kanal üzerinden müracaatlarını tamamlaması gerekmektedir.

https://goo.gl/BCcZnT
TÜM İLANLARI BURADAN GÖREBİLİRSİNİZ

YORUM EKLE
YORUMLAR
ferhat muça
ferhat muça - 5 yıl Önce

bursa da oturuyorum işe hitiyacim var meydancılık yaparım
orta okul meyzunuyum evliyim 3 cocugum var iş ariyorum
05397420571 numaram