THY Yeni İlan Yayımladı! 4 Alanda Personel Alımı Yapılıyor!

THY Personel alımı ilanı yayımlandı. Bugün gelen ilan ile 4 farklı alanda Denetim ve Finansal Raporlama personeli alımı yapılacak. Şartlar haberde.

THY Yeni İlan Yayımladı! 4 Alanda Personel Alımı Yapılıyor!

Türk Hava Yolları personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce gelen ilana göre Kasım ayı içerisinde THY yeni ilan yayımladı. Lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği ilan ile Denetim ve Finansal Raporlama alanında personel alımı gerçekleştirilecek. Başvuru için adaylardan aranan şartlar ve kontenjan bilgisini sizlerle paylaşıyoruz.

THY Personel Alımı Kontenjan Bilgisi:

Türk Hava Yolları 7 Kasım 2023 tarihi ile yayımlanmış olan Personel alımı ilanına göre Denetim ve Finansal Raporlama personeli alımı yapılacak. Alımlar 4 farklı alanda yani Rol de gerçekleştirilecek.

Bu kapsamda Take Off Sr. İlanı ile Denetim ve Finansal Raporlama Alanında Deneyimli Çalışma Arkadaşları alınacaktır.

  • Denetçi Yardımcısı,
  • Denetçi,
  • Finansal Raporlama Denetçisi,
  • Kıdemli Denetçi,

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

- T.C. vatandaşı veya mavi kart sahibi olan,

- Adli sicil kaydı veya adli sicil arşiv kaydı bulunmayan,

- 01.01.1993 ve sonrasında doğmuş olan,

- En az 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin tercihen İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi veya Mühendislik Fakültesine bağlı bölümlerinden lisans mezunu olan,

- Yurt dışı üniversitelerden mezun olan adaylardan YÖK Denklik Belgesi istenmektedir.

- İyi derecede İngilizce bilen, 

- İngilizce sınavları Türk Hava Yolları A.O. tarafından yapılacaktır. 

- İlgili rollerde aranan denetim tecrübesi yılını sağlayan,

- Türk Hava Yolları A.O.’nun iştirak şirketlerinde aktif olarak çalışmayan,

- Daha önce çalışmış olduğu kuruluşlardaki görevlerinden disiplinsizlik nedeni ile ayrılmamış olan, Türk Hava Yolları A.O. veya iştirak şirketlerinden daha önce fesih yoluyla ayrılmamış çalışma arkadaşlarımızı arıyoruz.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

THY Personel alımı başvurusu Kasım ayı içerisinde gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup en geç 26 Kasım 2023 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gerekmektedir. Buna göre başvurular sadece Elektronik ortamda gerçekleştirilecek.

İLANIN DETAYLARI: https://careers.turkishairlines.com/acik-pozisyonlar/take-off-sr-denetim-ve-finansal-raporlama/00c7ff69-9a3d-4398-9a0c-6a958cf714f8

YORUM EKLE