TARIMAŞ 454 Personel Alımı Sonuçları? İkamet ve KPSS Şartı Yok!

TARIMAŞ Personel alımı başvurularında sona geldik. 3 farklı alanda 454 işçi personel alımı gerçekleştirilecek. Sonuçlar ne Zaman?

TARIMAŞ 454 Personel Alımı Sonuçları? İkamet ve KPSS Şartı Yok!

TARIMAŞ personel alımı gerçekleştiriyor. Geçtiğimiz günlerde Nisan ayında yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre TARIMAŞ bünuyesindeki eksikliği karşılamak üzere 454 kişilik kadro ile personel alımı yapacağını bildirmişti. Başvuruların Nisan ayında başlaması ile birlikte artık sona eriyor. Bu kapsamda İşin Olsa ekibi olarak birkez daha sizlerle ilan hakkında detayları aktaracağız.

TARIMAŞ 454 Personel Alımı Yapacak!

Bursa Büyükşehir Belediyesine bağlı olan TARIMAŞ bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere personel alımı ilanını 4 Nisan 2022 tarihi ile yayımlanmıştı ve artık sona eriyor. Bu kapsamda TARIMAŞ 3 farklı alanda 454 Personel alımı gerçekleştiriyor.

Alım Yapılacak alanlar ise;

  • Yeşil Alan İşleri,
  • Mezarlık İşleri,
  • Sahil Planlama,

bölgelerine personel almları yapılacak. ALımlar Peyzaj Personeli, Şoför, Operatör, Temizlik personeli gibi kadrolarda gerçekleştirilecek olup detaylı kontenjan dağılımı ve ilanın tam metnine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABER: TARIMAŞ 3 Farklı Alanda İkamet Şartsız 454 Personel Alımı İlanı

Başvurular Sona Eriyor!

TARIMAŞ Personel alımı başvurusu sona eriyor. 4 Nisan 2022 tarihi ile başlayan personel alımı başvuruları 2 ay aradan sonra 31 Mayıs 2022 tarihi ile sona erecektir. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvurularını sadece İnternet'ten gerçekleştirecekler.

Başvuru Adresi: basvuru.tarimas.com.tr

Başvurular Ne Zaman Açıklanacak?

Bursa Büyükşehir Belediyesi TARIMAŞ personel alımlarını Mayıs sonuna kadar alacağını belirtti. Bu kapsamda başvuru sonuçları ise 1 Haziran 2022 tarihinde yapılacak görüşme de duyurulması bekleniyor.

YORUM EKLE