Necmettin Erbakan Üniversitesi 210 Personel Alımı Yapıyor!

DPB yayımladığı ilanına göre Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesine farklı pozisyonlarda toplamda 210 kişilik boş kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı yapacağını belirtti. Başvuru şartları ve diğer bilgiler haberin devamında yer almaktadır.

Necmettin Erbakan Üniversitesi 210 Personel Alımı Yapıyor!

Geçen hafta Cuma günü yayımlanmış olan ilana göre Necmettin Erbakan Üniversitesi personel alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanmış olan ilana göre Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesindeki personel eksikliğini gidermek için farklı pozisyon ve niteliklerde toplamda 210 kişilik boş kadro ile sözleşmeli olarak personel alımı gerçekleştirecek. Başvuru yapacak adaylar mutlaka başvuru şartlarını taşımak zorundadırlar.

Söz konusu olan ilana göre Necmettin Erbakan Üniversitesi Lise mezunu , Önlisans mezunu ve lisans mezunu personel adayları alacak. Buna göre Lisans mezunu 165 Hemşire, 4 Ebe, Lise mezunu 10 Hemşire, 2 Diğer Sağlık Personeli, Önlisans mezunu 24 Sağlık Teknikeri ve 4 Diğer Sağlık Personeli olmak üzere toplamda 210 sözleşmeli personel alınacak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Necmettin Erbakan Üniversitesi bünyesine alımını yapacağı sözleşmeli personel adaylarından, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi bulunmamak, Yapılacak güvenlik ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü bulunmamak, 2016 yılında ÖSYM tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından lise mezunları için KPSSP94, Önlisans mezunları için KPSSP93 ve Lisans mezunu KPSSP3 puan türünden puan almış olmak, Başvuru tarihi itibari ile 18 yaşını doldurmuş olmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak şartları aranmaktadır.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularını en geç 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Buna göre başvurular, en geç 27 Nisan 2018 tarihine kadar istenilen belgeler ile birlikte şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir. İlanın tam metnini incelemek isteyen adaylar Buraya Tıklayarak daha detaylı bilgi sahibi olabilirler.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2018, 14:11
YORUM EKLE