Muğla Ula Belediyesi 27 İşçi, Retoratör ve Arkeolog Alımı Yapıyor! KPSS siz

Muğla Ula Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 27 işçi personel alımı yapacağını bildirdi. KPSS siz personel alımı detayları haberde.

Muğla Ula Belediyesi 27 İşçi, Retoratör ve Arkeolog Alımı Yapıyor! KPSS siz

Muğla Ula Belediyesi personel alımı için ilan yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre Belediye bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda 27 işçi alımı ve personel alımı yapacak. Belirli Süreli çalışma şekli ile yapılacak personel alımları için başvurular Bugün başladı. Peki kimler başvuru yapabilecek? Hangi kadrolarda personel alımı yapılacak? tüm detayları paylaşıyoruz.

ALIM YAPILACAK KADROLAR:

  • 23 Beden İşçisi,
  • 1 Restoratör,
  • 3 Arkeolog,

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Ula Belediyesi adaylardan genel olarak,  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak, En az İlkokul Mezunu olmak, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak şartları arayacak.

Restoratör alımı için Mimari Restorasyon mezunu olmak ve Arkeolog alımı için Arkeoloji mezunu olmak şartları aranacak.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi başvuru süreci Bugün ( 12 Ağustos 2021) itibari ile başladı ve en geç 16 Ağustos 2021 tarihine kadar yapılmış olması gereklidir. Adaylar başvurularını sadece istenen belgeler ile birlikte Ayazkıyı Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No: 4 ULA/MUĞLA adresine şahsen yapılması gereklidir.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE