Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi 100 Personel Alımı ( Destek Personeli )

Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi 100 personel alımı için ilana çıktı. İŞKUR ile yayımlanan ilan için şartlar haberde.

Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi 100 Personel Alımı ( Destek Personeli )

Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi personel alımı ilanı yayımlandı. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanan personel alımı ilanına göre Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 100 personel alımı yapacağını bildirdi. Söz konusu ilana göre alımlar Daimi süreli olarak gerçekleştirilecek.

Kontenjan Bilgisi Nedir?

Başvuru Şartları Nedir?

Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi personel alımı için adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, En az İlkokul mezunu olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Emekliliğe hak kazanmış veya emekli olmamak, Malatya İl SInırları içerisinde ikamet ediyor olmak, Esnek çalışma saatlerine uygun olmak" şartları aranacak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Malatya Su ve Kanalizasyon İdaresi personel alımı için başvurular başlamış olup en geç 6 Kasım 2022 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Başvurular sadece Resimli Özgeçmiş ve Adli Sicil kaydı ile birkikte " [email protected] " adresine e-posta gönderimi ile gerçekleştirilecektir.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2022, 12:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat erkan
Murat erkan - 1 yıl Önce

SİSTEM ŞÖYLE İŞLİYOR ARKADAŞLAR FORMALİTEDEN İŞKURA İLAN VERİYORLAR BELEDİYEYE EŞ DOST VASITASIYLA GİRİP HALEN ŞUAN ÇALIŞANLARI ALACAKLAR DIŞARIDAN E POTA YOLUYLA MÜRACATLAR BOŞUNADIR AKP YE OY MOY YOK TAYYİBİ ÇEVRESİNDEKİ BELEDİYE BAŞKANLARI MİLLET VEKULLERİ BİTİRİYOR .BOŞUNA MÜRACAT ETMEYİN ALACAKLARI ADAMLAR ŞİMDİDEN ALINDI TENCERENİN KAPAĞI ÇOKTAN KAPATILTI BU ÇARKI BÖYLE ÇEVİRİYORLAR

Süleyman Gökçe
Süleyman Gökçe - 1 yıl Önce

Alın. Alın 300 kişi alın suya, çevre temizlik vergisi ne, bina vergisine zam yapar maaşları çıkar. Nasıl olsa vatandaşın aldığı tapulu malınada ortak oldunuz. ÂDALET ters tartmaya başlamış..

Samet taş
Samet taş - 1 yıl Önce

18 yaşındayım acil işe ihtiyacım var Malatyada oturiyorum

Samet taş
Samet taş - 1 yıl Önce

İş