Kızılay Yeni İlan Yayımladı! Kasım Ayı Personel Alımı Yapılacak

Kızılay personel alımı ilanı yayımlandı. Kasım ayı personel alımı ilanları için başvuru süreci başladı. En az 4000 TL Maaş İle alım kadroları ve şartları haberde.

Kızılay Yeni İlan Yayımladı! Kasım Ayı Personel Alımı Yapılacak

Kızılay Kasım Ayı Personel Alımı ilanları yayımlandı. Bugün yayımlanmış olan Yeni Personel alımı ilanı ile Kızılay İnsan Kaynakları İş Ortağı alımı yapacak. Alımlar Kızılay Sağlık A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere yapılacak. Kızılay Personel Alımı için adayların bazı nitelikleri taşıyor olmaları gerekmektedir. Aynı zamanda Kasım ayı içerisinde de yeni ilanlar gelmeye devam edecek. Bu haberimizde sizlere Ekim ayında yayımlanmış ve Kasım da devam edecek ve Kasımda yayımlanacak güncel ilanları sizlere sunacağız.

KASIM AYI PERSONEL ALIMI KADROLARI:

  • İnsan Kaynakları İş Ortağı
  • Biyomedikal Mühendisi 
  • Hasta Kabul Görevlisi 
  • Elektrik Teknisyeni 
  • İnşaat Teknikeri 
  • Hemşire

27 Ekim 2021 Yeni İlan Yayımlandı!

Bugün gelen ilan ile Kızılay Sağlık biriminde görevlendirmek üzere İnsan Kaynakları İş Ortağı alanında personel alımı yapacağını belirtti. Alımlar Kızılay İstanbul Anadolu birimine yapılacak. 

İnsan Kaynakları İş Ortağı Başvuru Şartları Nedir?

- Üniversitelerin İşletme, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun,

- İnsan Kaynakları alanında 5 yıl deneyim sahibi,

- Endüstri ilişkileri “ sendikalı işletme” deneyimi olan,

- 4857 sayılı İş Kanunu ve Uygulamalarına hakim,

- Matris organizasyon içerisinde sonuç odaklı çalışmış,

- MS Office programlarını etkin olarak kullanabilen,(özellikle iyi derecede Excel),

- SAP HR Sistemi konusunda tecrübe sahibi,

- Yazılı ve sözlü iletişim becerileri gelişmiş,

KASYIM AYI İLANLARINA KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Kızılay Kasım Ayı personel alımı ilanları için adaylardan genel olarak, Analitik düşünebilen, sonuç odaklı ve ekip çalışmasına yatkın, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Kamu haklarından mahrum olmamak, En az Lise mezunu olmak, Alım yapılacak alanda eğitimini tamamlamış ve ilgili belgelere sahip olmak gerekmektedir.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Kızılay ilanları sadece İnternette yayımlanıyor. Türk Kızılayı bünyesinde çalışmak isteyen adaylar yukardaki niteliklerede Elektronik ortamda başvuru yapabilecekler. Başvurular " https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx " adresi üzerinden yapılacak. İlgili kariyer sistemine kayıt işlemlerini oluşturarak ilgili başvuru yapılacak kadroyu seçerek CV bırakabileceksiniz.

YORUM EKLE