Kızılay ve Yeşilay Çok sayıda Personel Alımı Yapacak!

Eğitim düzeyinde en az ilköğretim mezunu olan adaylar arasından çok sayıda personel alım ilanları açıklayan Yeşilay ile 3 farklı kadrodaki personel alım başvurularını devam ettiren Kızılay ilanları haberimizde..

Kızılay ve Yeşilay Çok sayıda Personel Alımı Yapacak!

Bağımlılıkla mücadele konusunda asırlık tecrübeye sahip Yeşilay bağımlılık konusunda düzenlediği yarışmalar ve projeler ile adından çokça söz ettiriyor. Buna göre Yeşilay ilköğretim düzeyindeki personel kadrolarındaki ihtiyaçlarını gidermek için yeni ilanlar açıklandı. Bu alımlarda başvurular nasıl yapılacak?

YEŞİLAY 5 KADRODA PERSONEL ALIMI;

CRM uzmanı, ikram servisi personeli, klinik psikolog, sosyal hizmet uzmanı, halkla ilişkiler uzmanı kadrolarında 5 kadrodaki alımlar kariyer portalı üzerinden yapılabilecek.

Psikolog unvanındaki alımlarda 3 yıl iş tecrübesi aranacak. İyi derecede İngilizce bilmeleri gerekli olacak, ayrıca Üniversitelerin psikoloji alanında yüksek lisans bölümlerini tamamlamış olmaları istenilmektedir.

CRM Uzmanı alımında işletme mühendisliği endüstri mühendisliği matematik işletme ve istatistik bölümlerinden mezun adaylar için dynamics uygulamasında 2 yıl iş tecrübesine sahip olmaları gerekli olacaktır.

Sosyal hizmetleri uzmanı alımlarında Gaziantep ilinde görevlendirilecek personellerin 3 yıl benzer işlerde iş tecrübesine sahip olmak gerekmektedir. Offie programlarına hakim olmak, esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilmek istenilmektedir.

Halkla ilişkiler bölümünde adayların 2 yıl iş tecrübesinde olmaları, halkla ilişkiler büro yönetimi sekreterlik bölümlerinden mezun olmaları gerekli olacaktır.  Yeşilay personel ailanlarına erişmek için: //bit.ly/2KR3FPV

KIZILAY 23 FARKLI ALANDA PERSONEL ALIMI;

Klinik Psikolog, Finans Asistanı, Sağlığın Geliştirilmesi ve Teşviği Birim Yöneticisi, Normal Dönem Psikososyal Hizmetler Birim Yöneticisi, Sağlığın Geliştirilmesi ve Teşviği Uzmanı kadrolarında alım yapılacak. Dİğer kadrolarda ise; Ruh Sağlığı Hemşiresi, Yazı İşleri Uzmanı, Gençlik Çalışan, Genel Başvuru - Engelli Personel, Grafiker, Doktor, İletişim Asistanı, Dijital İletişim (Webmaster) Uzmanı alımları gerçekleştirilecek. Doktor / Doğrulama Laboratuvar Birim Yöneticisi, Bilgi Güvenliği ve Risk Yönetimi, Uzmanı, Sistem (Ağ Yönetimi) Uzmanı, Yazılım Geliştirme Uzmanı, Koruma Programı Proje Sorumlusu, Veri Doğrulama Uzmanı ve aşçı kadrosunda alımlar yapılacak.

KIZILAY HANGİ İLLERDE ALIM YAPACAK?

Kızılay kendi kariyer portalı üzerinden açıkladığı personel alımları hangi illerde istihdam edeceği belli oldu Ankara,Kahramanmaraş,Mardin,Hatay, Kilis, Kırklareli, Erzurum, İstanbul (Anadolu), Adana, Şanlıurfa,K.Maraş, Kayseri, Hatay , Şanlıurfa, Kilis , Mardin illerinde alımlar gerçekleştirilecek. //bit.ly/2FH9taG

Güncelleme Tarihi: 11 Ocak 2020, 13:53
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sıla
Sıla - 3 yıl Önce

Kesinlikle işe alımlarda torpil mevcut daha bugün bir bayan arkadaşımız ile konuştum, il andaki vasıfları hiçbiri kendisinde bulunmuyor, ayrıca sertifikasını da işe girdikten sonra alıyor benimle birlikte, isim soyisim nerede işe alındığına kadar belirtebilirim. Torpil yapacaksanız bari uygun kişilerin torpilin yapın yalancı sahtekarlar... Kızılay

özay algun
özay algun - 3 yıl Önce

nasıl başvuracam ikram temizlik için