Kızılay İlköğretim ve Lise Mezunu Kalite Kontrol Personeli Alım İlanı Yayımlandı!

Kızılay personel alımı ilanı yayımlandı. En az İlköğretim mezunu adaylardan Yüksek Maaş İle Kalite Kontrol personeli alınacak. Şartlar ve başvuru bilgisi nedir?

Kızılay İlköğretim ve Lise Mezunu Kalite Kontrol Personeli Alım İlanı Yayımlandı!

Kızılay personel alımı için ilana çıktı. 12 Aralık 2022 tarihi ile yayımlanmış olan yeni personel alımı ilanına göre Kızılay bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere iki farklı alanda personel alımı ilanı yayımlandı.

Kızılay belirli aralıklarda yayımladığı personel alımı ilanları ile ilgi çekmeye devam ediyor. Öte yandan bir çok alanda hizmet vermekte olan Kızılay doğal afet ve yardım konusunda ülkemizde ilk sırada yer alıyor. Bir çok alanda kendi üretimlerini yapmaya devam eden Kızılay Ankara'da bulunan Çadır A.Ş. biriminde görevlendireceği personel alımları gerçekleştirecektir. 

12 Aralık 2022 tarihi ile yayımlanan ilanlar hangileridir? Başvuru için hangi şartlar aranacak? Nasıl başvuru yapılacak? Tüm detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Yeni Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

Kızılay yayımladığı personel alımı ilanına göre bünyesindeki eksikliği gidermek üzere alımlar,

  • Kalite Kontrol Formeni,
  • Kalite Kontrol Ustası,

kadrolarında Çadır A.Ş. biriminde personel alımı gerçekleştirilecek. 

 Söz konusu alımlarda kontenjan görevleri, Kızılay Çadır  ve Tekstil A.Ş. bünyesinde üretilen ürünlerin kalite kontrollerinin yapılması ve kayıtlarının tutulması, tespit edilen uygunsuzlukların yöneticilerine bildirilerek gerekli düzeltmelerin yapılmasını sağlamak.

Başvuru İçin Aranan Genel Şartlar Nedir?

Kızılay personel alımı için adaylardan genel olarak " Çadır üretim hattı kontrol tecrübesi bulunan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Ölçü aletlerini kullanabilen (kumpas, mikrometre vb),  Teknik resim bilgisi olan, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Üretim hatlarında ürün kontrollerini gerçekleştirmek, Kontrol sonuçlarını üstlerine raporlamak, SRC2- SRC4 ve tercihen E sınıfı ehliyeti olan, Üretim tecrübesi bulunan" adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Aynı zamanda Kalite Kontrol Ustası alımı için en az İlköğretim mezunu olmak ve Kalite Kontrol Formeni alımı için en az lise mezunu olmak şartı aranacaktır.

Başvurular Ne Zaman Gerçekleştirilecek?

Kızılay personel alımı başvuruları için süreç ilanların yayımlanması ,le birlikte başlamıştır. Adaylar başvurularını sadece İnternet'ten gerçekleştireceklerdir. Bu kapsamda başvurular için herhangi bir son tarih belirtilmemiş olup kontenjan limiti dolduğunda başvuru ekranı kapanacaktır.

BAŞVURU VE DETAYLARI: https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurullah özkan
Nurullah özkan - 6 ay Önce

İş aş istiyorum

Arif sevil
Arif sevil - 6 ay Önce

Derneğimiz, cinsel sömürü, istismarın önlenmesi,görevin kötüye kullanılması ve ayrımcılık ilkelerine uygun hareket etmeyi kabul eder ve bu ilkeleri kurum çalışmalarında ve çalışanlarında yaygınlaştırır. NOT DÜŞMEK İSTEDİM ACABA BU YAZINIZ NE KADAR DOĞRU SİZLER İÇİN YADA BEN Mİ YANLIŞ ANLAMIŞİM BU KONUDA BİR BİLGİLENDİRMENİZ OLURSA MEMNUN OLURUM

Eyüp OKTAR
Eyüp OKTAR - 6 ay Önce

bu işe ihtiyacım var.

Betül Erdoğan
Betül Erdoğan - 4 ay Önce

İşe gönülü olarak başlamak istiyorum dört yıl yaptım daha önce