Kızılay Hastaneye Sağlık Personel Alımı İlanı Yayımladı!

Kızılay personel alımı için yeni ilan yayımladı. Sağlık alanında olmak üzere Uzman alımı gerçekleştirilecek. Şartlar ve başvuru bilgisi nedir?

Kızılay Hastaneye Sağlık Personel Alımı İlanı Yayımladı!

Kızılay personel alımı için yeni ilanlar yayımladı. Az önce gelmiş olan ilana göre Kızılay bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Hastane biriminde görevlendirilecek personel alımı gerçekleştirecek. KPSS şartı olmaksızın yapılacak personel alımı için bazı niteliklerin sağlanıyor olması gereklidir. 

İşin Olsa ekibi olarak her daim sizlerle Kızılay Personel alımı ilanlarını aktarmaya devam ediyoruz. Eylül ayı personel alımı kapsamında yayımlanan ilanlar için hangi alanda personel alımı yapılacak ve aranan şartlar nelerdir? Detayları aktarıyoruz.

Sağlık Personeli Alımı Kontenjan Bilgisi Nedir?

Kızılay İstanbul Anadolu yakasında bulunan Kızılay Kartal hastanesinde görevlendirilmek üzere " Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı " alımı gerçekleştirecek. 

Kızılay Sağlık A.Ş bünyesinde bulunan 4 tam donanımlı hastanesi ve 2 tıp merkezi ile sağlık hizmetinde hizmet vermektedir. Sizde sağlık alanında çalışabilmek için aşağıda belirtilen niteliklerin sağlanıyor olması gereklidir.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Kızılay sağlık alanında alınacak olan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı için adaylardan,

  • İlgili branşta uzmanlığını tamamlamış,
  • Gece polikliniği yapabilecek,
  • Branşı ile ilgili tanı ve tedavi yaklaşımları konusunda bilgi, deneyim sahibi ve bilimsel gelişmeleri takip eden,
  • Etik değerlere bağlı, hasta güvenliği ve memnuniyetine önem veren,
  • İletişim yönü güçlü.

personellerde alınacaktır.

Başvurular Başladı!

Kızılay Personel alımı başvurusu ilanın yayımlanması ile birlikte başladı. Başvuru için adaylara bir aylık süre verilecek olup en geç 5 Ekim 2022 tarihine kadar yapılacak başvurular kabul edilecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvurularını sadece İnternet üzerinden Kurumun resmi İnternet adresi üzerinden gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvuru için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Eylül Ayı Personel Alımları Devam Edecek!

Ağustos ayında da yayımlanan personel alımı ilanları için süreç devam ediyor. Eylül ayında devam edecek personel alımı kadroları şöyledir;

  • Afet Hazırlık Direktörü
  • Afet Müdahale Direktörü

KIZILAY PERSONEL ALIMI BAŞVURU EKRANI: https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kübra Karaduman
Kübra Karaduman - 1 yıl Önce

İşsizim işim yok açık öğretim lise öğrencisiyim 19 yaşındayım kendi paramı kendi işimi kurmak istiyorum aileme yük olmak istemiyorum