Kızılay En Az 5000 TL Maaş İle 2021 Ekim Ayı Personel Alımı İlanları

Kızılay Personel Alımı ilanları yayımlandı. Devamlı olarak yayımlanan ilanlar ile Ekim ayı içerisinde farklı alanlarda personel alımı yapılacak.

Kızılay En Az 5000 TL Maaş İle 2021 Ekim Ayı Personel Alımı İlanları

Kızılay yeni ilanlar yayımladı. Ekim ayı içerisinde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Kızılay bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı alanlarda Sağlık alanında personel alımı yapılacağı bildirildi. Eylül ayında herhangi bir ilan yayımlanmaması ile birlikte Ekim ayında yeni ilanlar geldi. İşin Olsa ekibi olarak sizlere bu haberimizde Kızılay Personel Alımı ilanları hakkında kadroları ve başvuru şartlarını aktaracağız.

Ekim Ayı Personel Alımı Kadroları Nelerdir?

Kızılay Personel alımları Sağlık A.Ş ye yapılacaktır.

  • Elektrik Teknisyeni
  • İnşaat Teknikeri
  • Hemşire
  • Biyomedikal Mühendisi
  • Hasta Kabul Görevlisi
  • Doktor

Kızılay Teknisyen, Tekniker ve Mühendis Alımı İlanı 2021

Kızılay Hemşire Alımı İlanı 2021 Başladı! Şartlar Nedir?

Kızılay Sağlık Şirketine Hasta Kayıt Kabul Grevlisi Alımı İlanı 2021 Yayımlandı

Başvuru Şartları Nelerdir?

Kızılay Ekim ayı personel alımları için genel olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, En az lise , Ön Lisans veya Lisans mezunu olmak, Alanında en az 2 yıl deneyim sahibi olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Alımların İstanbul'da yapılacağından İkamet adresi İstanbul Anadolu yakası olması gerekmektedir.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Kızılay Personel alımı başvuruları Ekim ayı itibari ile başlamış olup Ekim sonuna kadar başvuruların yapılmış olması gerekmektedir. B uyönde başvuruda bulunmak isteyen adaylar Elektronik ortamda Kızılay Kariyer adresi üzerinden başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

KIZILAY PERSONEL ALIMI BAŞVURU EKRANI

YORUM EKLE
YORUMLAR
Oya Keretli
Oya Keretli - 1 yıl Önce

Sosyal hizmetler önlisans mezunu olacağım. Sizlerle çalışmak istiyorum.