İzmir Belediye Temizlik Şirketi 200 Personel Alımı İlan Yayımladı! En Az İlköğretim

İZMİR ÇİBEL 200 Personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce gelen ilan ile farklı kadrolarda istihdam edilmek üzere 200 personel alımı yapılacak. Şartlar haberde.

İzmir Belediye Temizlik Şirketi 200 Personel Alımı İlan Yayımladı! En Az İlköğretim

İzmir Büyükşehir Belediyesine bağlı olan ÇİBEL bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 5 farklı pozisyonda personel alımı yapılacağını belirtti. Bu kapsamda yayımlanan personel alımı için başvuru süreci başladı. İşin Olsa ekibi olarak bu haberimizde sizlere İzmir ÇİBEL Personel alımı hakkında bilgileri aktaracağız. 

Personel Alımı Yapılacak Meslekler Hangileridir?

  • 40 Vasıfsız İşçi,
  • 40 Park ve Bahçe İşçisi,
  • 25 Özel Güvenlik Görevlisi,
  • 55 Büro Personeli,
  • 40 Çöp Aracı Arkası İşçi ( Pedocu ),

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

İzmir ÇİBEL Personel alımı için adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, En az İlköğretim mezunu olmak, Güvenlik Görevlisi alımı için Silahlı Sİlahsız ÖGG kartına sahip olmak, İzmir Çiğli'de İkamet ediyor olmak, Alanına göre eğitimini tamamlamış olmak " gibi şartları sağlayan Kadın veya Erkek adaylar başvuru yapabilecekler.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan İzmir ÇİBEL personel alımı ilanı için adaylar başvurularına 29 Eylül 2023 tarihi ile başlayacak olup en geç 30 Eylül 2023 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir.

İLANLARIN DETAYLARI:

YORUM EKLE
YORUMLAR
Necati torpil
Necati torpil - 3 ay Önce

İş arıyorum