Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi 120 Kamu Personeli Alımı Yapıyor!

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi en az okur yazar olma şartı ile toplam 120 kamu personeli alımı yapıyor. Peki pozisyonlar nelerdir?

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi 120 Kamu Personeli Alımı Yapıyor!

Ülkemizin eğitim konusunda en önemli üniversitelerden bir tanesi olan Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi bilindiği üzere aralıklarla kamu personeli alımları gerçekleştirmekte olup geçtiğimiz günlerde kamuoyuna yeni bir ilanı daha duyurdu.

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından hazırlanan ve Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile kamuoyuna duyurulan ilanda kurumun kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere 120 kamu personeli alımı yapıldığı görülmektedir. Peki hangi pozisyonlar için alımlar yapılacak alım ilanın detayları nedir? İşin Olsa ekibi olarak tüm detayları sizlere açıklıyoruz.

120 KAMU PERSONELİ İLANI DETAYLAR

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından kamuoyuna duyurulan ilana göre 120 geçici süreli kamu personeli alımı ilanı yayımlandı. Peki detaylar nedir? Buna göre her hangi bir özel şart aranmamakta olup engelli 5 kişi, eski hükümlü ya da terörle mücadele mağduru 3 kişi ve normal olarak 112 kişi olmak üzere toplam 120 kamu personeli alımı gerçekleştirilecektir. Peki adaylar ilana nasıl başvuru yapabilir.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi tarafından hazırlanan ve kamuoyuna Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile duyurulan ilana göre 120 kamu personeli ilanı alınacağı belirtildi. Peki nasıl başvuru yapılır? Buna göre adayların Isparta ilinde bulunan İŞKUR merkezleri aracılığı ile müracaat etmesi gerekmekte olup işe alınacak olan adaylar Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında geçici süreli olarak istihdam edecektir. İnternetten başvuru yapmak isteyenler normal adaylar https://goo.gl/9Na5Pq linkinden, engelli adaylar https://goo.gl/tHNjEe linkinden ve terör mağduru adaylar https://goo.gl/KZG9Gm linkinden başvuru yapabilir. Son başvuru 22 Şubat'tır.

RESMİ BİLDİRİ BURADA

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2018, 15:06
YORUM EKLE