Pamukkale Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. 31 Ağustos 2023 tarihi ile yayımlanmış olan sözleşmeli personel alımı ilanı ile Pamukkale Üniversitesi  bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 71 Sözlşemeli Personel alımı yapacak. Bu kapsamda alımoar PSS Puanı ile alınmak üzere Mülakatsız Personel alımı yapılacak.

Düzeltme İlanı Yayımlandı!

31 Ağustos 2023 tarihi ile gelmiş olan sözleşmeli personel alımı ilanı sonrası 6 Eylül 2023 tarihinde Düzeltme ilanı geldi. Söz konusu düzeltme ilanı ile bazı kontenjanlarda değişiklik yapıldı. İşte yapılan düzeltme şöyledir;

Üniversitemizin 31.08.2023 tarih ve 32295 sayılı Resmî Gazete’de aslına uygun olarak yayımlanan sözleşmeli personel ilanı teknisyen, büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi ve destek personeli unvanlarında ve başvuru bitiş tarihinde aşağıdaki şekilde düzeltme yapılmıştır.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Lise Mezunu: 7 Teknisyen, 3 Bahçe Bakım Personeli, 1 Şoför, 16 Basit Bakım Onarım prsoneli, 1 Isıtma Temizlik Personeli, 

Ön Lisans Mezunu:  Röntgen Teknisyeni, Sağlık Teknikeri, 1 Büro Personeli, 24 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,

Lisans Mezunu: 1 Diğer Sağlık Personeli, 1 Sağlık Fizikçisi, 1 Spor Uzmanı, 5 Mühendis, 8 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,

Başvuru için Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Pamukkale Üniversitesi personel alımında adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, 18 yaşını tamamlamış olmak " gibi şartlar aranacak.

KPSS Şartı Nedir?

Pamukkale Üniversitesi  personel alımı için KPSS şartı aranacak. Bu yönde 2022 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı aranacaktır.

Mesleğe Göre Özel Nitelikler Nelerdir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Pamukkale Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için adaylar başvurularını sadece istenn belgelerle yapacak. Bu yönde başvurular Eylül ayında sona erecektir.

Başvuru Tarihleri: 31 Ağustos - 22 Eylül 2023

Başvuru Adresi: Pamukkale Üniversitesi Rektörlük Personel Daire Başkanlığı

İLANIN TAM METNİ