Migros En Az İlköğretim Mezunu 400 Personel Alacak! Başvuru Şartları Neler?

İŞKUR üzerinden en az ilkokul mezunu Türkiye genelinde Migros personel alımı yapacağını belirti. Migros alımları İŞKUR üzerinden olacaktır Detaylar haberimizdedir.

Migros En Az İlköğretim Mezunu 400 Personel Alacak! Başvuru Şartları Neler?

İŞKUR üzerinden alım yapan özel sektör kuruluşları arasında yer alan Migros marketler zinciri özellikle Türkiye’nin hemen hemen birçok ilinde ve ilçesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Her geçen gün büyüyen Migros ailesinde eksik pozisyonlarda alım yapılmasına yönelik ilanlar İŞKUR üzerinden yayınlanmakta olup bu kapsamda 3 farklı ilde toplamda 421 kişi istihdam edecektir. İlgili alıma ilişkin detaylar ise haberin devamında yer almaktadır.

Kadrolar ve Başvuru Şartları

3 farklı ilde toplamda 421 kişi istihdam edecek olan Migros marketler zincirinin alım yapacağı kadrolar, istihdamın yapılacağı iller ve kadro sayısı aşağıda yer almaktadır.

Migros marketler zincirinin İŞKUR üzerinden yayınladığı alım ilanında en çok alım İstanbul’a yapılacak olup burada adaylar Kasiyer olarak görevlendirilecek olup toplamda 249 kişi istihdam edecektir. İlanlara başvuru şartı arasında ilgili ilde ikamet ediyor şartı ile en az ilköğretim mezunu olma şartı aranmaktadır. Bunun yanı sıra ilgili ilde veya ilçede ikamet etmek, bazı pozisyonlarda ilgili yaş aralığında olmak veya ilgili alanda tecrübeli olmak gibi değişen şartlar da istenebilmektedir.

Başvuru Şekli

İlgili ilanlara başvurmak isteyen adaylar öncelikle İŞKUR’a kayıt olmalıdır. Bunun yanı sıra adaylar adresinden açılan sayfada sağ altta yer alan işyeri unvanına “Migros” yazarak ya da ilgili ilan numarası ile aratarak belirtilen illerdeki alımlara ulaşabilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2020, 20:48

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE