İŞKUR'dan 600 Büro Memuru ve Danışma Memuru Alımı Yapılacak!

Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) üzerinden verilen ilanlar neticesinde özel sektör için büro memuru ve danışma memuru alımı yapılacağını açıklandı. İlanlar hakkında detaylı bilgi haberimizde.

İŞKUR'dan 600 Büro Memuru ve Danışma Memuru Alımı Yapılacak!

Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR ) aracılığı ile özel sektör için büro memuru ve danışma görevlisi alımı yapılacağı açıklandı. Çok sayıda büro memuru ve danışma görevlisi kadrosu için personel alımı yapılacağı açıklanmış olup, alım yapacak şirketler, başvuru bilgileri ve diğer detaylar haberimizde yer almaktadır. İşte alıma ilişkin bilgiler...

BÜRO MEMURU ALIMI YAPACAK ŞİRKETLER HANGİLERİDİR?

Büro memuru alımı yapacak olan özel şirketler ise şöyledir; Acr perakende mağazacılık şirket, Hisar ilaçlama, Kayseri uluslararası eğitim belgelendirme şirketi, Mng kargo şirketi, Raber madencilik inşaat petrol şirketi ve Sedat korkmaz krk teknoloji gibi şirketler büro memuru kadrosu için alım yapacağını duyurmuştur.

DANIŞMA MEMURU ALIMI YAPAN ŞİRKETLER NEDİR?

Danışma memuru kadrosu için personel alımı yapacak olan şirketler ise şöyledir; Lithopak basım kağıt ambalaj şirketi, Beyazevler sitesi yönetimi ve Atlas sitesi yönetimi gibi yerler danışma memuru alımı yapacaktır. Peki danışma memuru kadrosuna nasıl ulaşılır ve iş başvurusu yapılır?

BÜRO MEMURU VE DANIŞMA MEMURU İLANLARINA NASIL İŞ BAŞVURUSU YAPILIR?

İlgili ilanlar Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden yayınlanmış olup, aşağıda verilen resmi İŞKUR adreslerine giderek üye girişi sağlamalı ve ya kayıt olmalı daha sonra ilan detaylarına tıklayıp "başvur" butonunu kullanarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Danışma memuru için: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=17871

Büro memuru için: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx?mid=2267

Güncelleme Tarihi: 15 Haziran 2019, 11:34
YORUM EKLE