Hastanelere Memur, İşçi, Ambulans Şoförü ve Sağlık Personeli Alımı

Hastanelere Memur, İşçi, Ambülans Şoförü ve Sağlık Personeli Alımı İlanı hakkında detayları sitemiz aracılığı ile öğrenebilirsiniz.Başvuru sayfasına sitemizden ulaşabilirsiniz.

Hastanelere Memur, İşçi, Ambulans Şoförü ve Sağlık Personeli Alımı

İŞKUR üzerinden yayınlanan haziran ayının üçüncü çeyreğine ilişkin yeni ilanlarda Türkiye’de bulunan çeşitli hastanelere sağlık personeli olmak üzere çeşitli kadrolarda alım yapılacağı açıklandı. Yapılacak olan alımlarda ilana ve kadroya göre adayların sağlaması gereken şartlar da farklılık göstermektedir. Alım yapılan kadrolar ve kadro sayılarına ilişkin detaylar şu şekildedir:

  • Yalova’da istihdam edilmek üzere 3 engelli birey, Bursa’da istihdam edilmek üzere ise 1 normal birey beden işçisi kadrosunda istihdam edilecektir.
  • Antalya’da ve istihdam edilmek üzere toplamda 1 kişi temizlik görevlisi kadrosunda istihdam edilecektir.
  • Ankara’da istihdam edilmek üzere 1 tıbbi görüntüleme teknikeri, 1 tıbbi laboratuvar, 1 de laboratuvar teknisyeni alınacaktır.
  • Tekirdağ’da 1 eczası kalfası alınacaktır.
  • İstanbul’da istihdam edilmek üzere 2 engelli büro memuru alımı yapılacaktır. 
  • Antalya’da istihdam edilmek üzere 1 ambülans şoförü alımı yapılacaktır. 
  • Niğde’de istihdam edilmek üzere 1 ebe alımı yapılacaktır.

İŞKUR üzerinden yayınlanan yeni ilanlarda ilgili pozisyonlara yönelik istenen şartlar da farklılık göstermektedir. Adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmekte olup ilgili ilana göre lisans mezunu ya da sürücü ehliyetine sahip olmak gibi şartlar istenebilmektedir. İlgili ilanlara başvurmak ve şartları görmek için linklerden erişim sağlanabilmektedir.

Söz konusu ilanlara başvuru yapmak için https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine giriş yaparak ilanlara ulaşabilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2019, 21:59
YORUM EKLE