İlkokul Mezunu Bekçi Alımı Yapılacak! Vardiya Esasına Uygun Çalışabilecek!

İŞKUR üzerinden Türkiye genelindeki özel firmalara çok sayıda bekçi alımı yapılacak. İşin olsa sitesi üzerinden bu ilanları aktarıyoruz. Buna göre ilkokul mezunu bekçi alım ilanlarında diğer başvuru şartları nedir? Tüm hepsi haberde.

İlkokul Mezunu Bekçi Alımı Yapılacak! Vardiya Esasına Uygun Çalışabilecek!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı Türkiye İş Kurumu üzerinden son 24 saat içerisinde 2.228 yeni ilan açıklandı. 2020 Ocak ayının ilk haftasında Farklı eğitim düzeylerinde özel firmalara ve kamu birimlerinde işe alım yapılan personel sayısı ise 14.327 olarak açıklandı. İŞKUR bu anlamda Türkiye'nin istihdamında önemli bir hizmet görmektedir. Bu bağlamda yeni iş ilanlarını kadroları ve bu kadroların detaylarını aktarmaya devam ediyor. İşte adayların yoğun ilgi gösterdiği bekçi alımı başvuru detayları..

İLKOKUL MEZUNU BEKÇİ ALIMI;

Vardiyalı çalışma esaslarına uygun olarak görevlendirilen bekçi personellerinin, başvurularda en az ilköğretim mezunu olmaları yeterli görülmektedir. Buna göre diğer başvuru genel şartları şu şekildedir: Adayların T.C. vatandaşı olması, yaş şartı için en az 18 yaşını tamamlamış olması, bu kadrolarda herhangi bir iş tecrübesinin olması adaya daha öncelik sağlayabilecektir. İş tecrübesi olmayan adaylar içinde ilanlar açıklanmıştır. Buna göre İŞKUR üzerinden 8 Ocak tarihi itibari ile açıklanan bekçi ilanı sayısı ise; 16 olarak açıklandı. Bu alımlar hangi illerde olacak?

12 İLDE BEKÇİ ALIM İLANLARI

Firmaların bekçi kadrolarındaki istihdamlar şu illere gerçekleştirilecek; Adana, Osmaniye, Şırnak, Manisa, Kırşehir, Kocaeli, Ankara, Manisa, İstanbul, Gaziantep, İzmir, Bursa.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Aşağıdaki tabloda yer alan ilan numaraları ile İŞKUR e-şube portalı üzeride bulunan ilan arama ekranından açıklanan bekçi alımı ilanlarına erişilebilecek. Bunun için adaylar işkur portalına girişi yapmaları ve başvurularını son tarihinden önce tamamlamış olmaları ve ilan açıklamalarında belitilen hususlara göre işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2020, 23:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Orhan Özbek
Orhan Özbek - 2 yıl Önce

21 yaşındayım Konya Ereğli dogma büyümeliyim daha önce erkek kuaförüydüm askerligimi yapmadım

İbrahim durak
İbrahim durak - 2 yıl Önce

Başvuru nasıl yapabiliriz

İbrahim durak
İbrahim durak - 2 yıl Önce

Başvuru nasıl yapabiliriz

Kaan Kandemir
Kaan Kandemir - 2 yıl Önce

Başvuru için yardımcı olurmusunuz yapamıyorum

Mustafa KAÇMAZ
Mustafa KAÇMAZ - 2 yıl Önce

İlan noları yazıyorum ama öyle bir ilan çıkmıyor (istanbul)

Fatih danışan
Fatih danışan - 2 yıl Önce

Başvuruyu nasıl yapcaz?

serdar aydemir
serdar aydemir - 2 yıl Önce

ilan numarasını işkura yazıyorum öyle bı ilan yok dıyor böyle bır şey yapıyorsunuz nasıl başvurulacagınıda söyleseniz daha mantıklı olmazmıydı

Emrah Erdem
Emrah Erdem - 2 yıl Önce

Arkadaşlar kafandan atıyorlar milleti oyuna sürüklemek icn olsa buyle bir ilan İŞKUR buyle sitelere bırakmaz aslaa