BİM Türkiye Geneli 97 Kasiyer, Reyon Görevlisi ve Personel Alımı Yapıyor

BİM İŞKUR üzerinden Türkiye genelinde kasiyer,reyon görevlisi ve idari personel alımı yapacağını duyurdu. Alımlarla ilgili kadro dağılımı habermizdedir.

BİM Türkiye Geneli 97 Kasiyer, Reyon Görevlisi ve Personel Alımı Yapıyor

Türkiye’nin en önemli maket zincirlerinden biri olan BİM tarafından farklı illerde yapacağı personel alımında toplamda 97 personel ve idari personel alacağını duyurdu. İŞKUR üzerinden yayınladığı ilanlarda farklı kadrolarda görev alacak olan adayların ilgili kadrolara başvuru yapması için öncelikler sağlaması gereken birtakım şartlar bulunmakta olup bu şartları saplayan adayların başvuruları kabul edilmektedir.

Personel Başvuru Şartları

BİM tarafından yapılan alım ilanları il genelinde gerçekleştirilecek olup toplamda 97 kişi istihdam edilecektir.İlgili kadrolara başvurmak isteyen adayların en az okur yazar olması şartı aranırken herhangi bir tecrübe şartı da aranmamaktadır. Adayların ayrıca ilandaki illerde ikamet etmeleri de gerekmektedir.

Buna göre ilgili ilanda alımın yapılacağı kadrolar şu şekildedir.

  • Kasiyer
  • Beden İşçisi (Genel)
  • Satış Danışmanı / Uzmanı
  • Reyon Görevlisi
  • Diğer Satış Nezaretçileri
  • Kasiyer
  • Perakende Satış Elemanı (Gıda)

Başvuru Şekli

Adayların sağlaması gereken şartlar arasında ise e az öğrenim şartı, ilgili yaş aralığında bulunma şartı, ikamet şartı ve diğer şartlar olmakla birlikte ilgili ilanlara ulaşmak ve başvuru yapmak için: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx İşyeri Unvanına “BİM” yazarak erişim sağlanabilmektedir.

İdari Personel Alımı

BİM kariyer sayfasında açtığı ilanlarda ise farklı pozisyonlarda idari personel alımı gerçekleştirecektir. Buna göre alım yapılacak olan kadrolar arasında Unlu Mamuller Personeli, Depo Personeli, Yönetici Adayı, (Engelli) Mağaza Elemanı, Taze Gıda Personeli, Kasa Reyon Personeli, Mağaza Satış Elemanı, Et-Şarküteri Personeli, Bölge Genel Başvuru şeklinde bulunmaktadır. İlgili ilanlara ulaşmak ve başvuru yapmak için özel şartların sağlanması gerekmekte olup bu şartlara ulaşmak ve online başvuru yapmak: //bit.ly/33EQqJ2

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2019, 15:45
YORUM EKLE