9 Alanda 130 Hastane Personeli Alımı ( Hasta Kayıt Kabul, Temizlikçi gibi )

İŞKUR aracılığı ile Özele personel alımı ilanları yayımlandı. 9 Farklı alanda 130 personel alımı yapılacak. Adaylardan aranan şartlar ve dağılım haberde.

9 Alanda 130 Hastane Personeli Alımı ( Hasta Kayıt Kabul, Temizlikçi gibi )

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile her geçen gün yeni bir ilan yayımlanıyor. Yayımlanan ilanlara göre özele 130 kişilik boş kadro ile hastane Personeli Alımı yapılacak. Alımlar en az İlköğretim ve lise mezunu olan adaylar içerisinden yapılacak. Peki 130 kişilik kadro ile alan dağılımı nedir? Kimler başvuru yapabilecek? Başvurular nasıl yapılacak?

İŞKUR aracılığı ile yayımlanan ilanlara göre Hastanelerde görevlendirmek üzere farklı alanlarda işçi ve personel statüsünde alım yapılacak. En çok alım hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı pozisyonunda yapılacak. Ayrıca hastanelerde Temizlik Görevlisi olarak çalışmak isteyende çok. İşte alan dağılımı.

HASATANE PERSONELİ ALIMI ALAN DAĞILIMI:

  • Temizlik Görevlisi (Hastane) 9
  • Evde Hasta Bakımı Sağlık Teknikeri 11
  • Hasta Bakımı Teknisyeni 4
  • Hasta Danışmanı 10
  • Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi 2
  • Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi 2
  • Hasta Refakatçisi 2
  • Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı 78
  • Hastane Hizmetlisi 12

KİMLER BAŞVURU YAPABİLECEK?

Özel hastanelerin yayımladığı ilanlara göre 9 farklı alanda 130 kişilik boş kadro ile personel alımları yapılacak. Başvuru yapmak isteyen adaylarda bazı nitelikler talep edilecek. Bu bağlamda,

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Görevini yapmasına engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,

18 Yaşını tamamlamış olmak ve 40 yaşından büyük olmamak, En z İlköğretim ve lise mezunu olmak, Pozisyona göre kadrosunun gerektirdiği nitelikleri taşıyor olmak gibi şartlar aranacak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Hastanelere personel alımı için adaylar başvurularını sadece İŞKUR aracılığı ile gerçekleştireceklerdir. Adaylar başvurularını aşağıdaki adımları inceleyerek gerçekleştirecekler. Ayrıca son başvuru gününe kadar yapılacak başvurular geçerli sayılacaktır.

1. ADIM: https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx adresine İŞKUR üyeliği ile giriş yapınız.

2. ADIM: Çıkan ekranda "Meslek" Yazan Kısma başvuru yapmak istediğiniz alanı yazınız. Örneğin; " Temizlik Görevlisi (Hastane) " yazdıktan sonra " Ara " tuluna tıklayın ve ilanlara ulaşarak başvuru yapabileceksiniz. Aşağıdaki görseli de inceleyerek başvurularını gerçekleştirebilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Boşver adımı
Boşver adımı - 2 yıl Önce

Teşekkür ederim tam da böyle güzel anlatımlı bir bilgiye ihtiyacım vardı

Merhabalar ismim ,cigdem kurtuluş
Merhabalar ismim ,cigdem kurtuluş - 2 yıl Önce

izmitte ikamet ediyorum .iki yıllık halkla ilişkiler bölümünde,okumaktayım. Bilgisayar dan ,anlıyorum word ve microsoft power point programlarını kullanabiliyorum .izmit hastanesi bünyesinde bilgi işlem personeli olarak.calismak istiyorum .gereğinin yapılmasını saygılarımla arz.ederim